מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

ישנן סיבות רבות בגללן נבחר ללמוד במוסד כזה או אחר ואין זה משנה אם מדובר בלימודי תוכנה, נטורופתיה, קולנוע או משפטים.

השיקולים שלנו כוללים מחיר, מיקום גאוגרפי, סילבוס, מרצים בעלי שם ואווירה סטודנטיאלית המאפיינת את המקום. אבל יותר מכל ישנו פרמטר אחד חשוב והוא ההמלצות. יותר מכל נתון אחר על הנייר, היכולת שלנו לשמוע המלצות מבוגרי המוסדות מאפשרת לנו לקבל הצצה אותנטית לרשמים מההכשרה ולתוצאותיה. רובינו הגדול ניגש ללימודים מקצועיים לא רק מתוך תשוקה לידע וסקרנות, אלא גם מתוך רצון להתפתח מבחינה מקצועית ולבנות לעצמנו קריירה משמעותית, איכותית ומפרנסת. בסופו של דבר, לימודים מקצועיים נמדדים ביכולתם להכשיר סטודנטים לשוק התעסוקה.

בניית אתרים

קורס FULL STACK המלצות

אחד מן הדברים בהם מצטיינת מכללת ריל טיים הוא ביכולתה לנתב את הלימודים כך שיהיו מוכוונים לתעסוקה. התפיסה הזו נכונה לגבי אלמנטים רבים בחוויה הלימודית- החל מסגל המרצים, אשר כל אחד מהם מגיע עם תעודות הצלחה מתעשיית ההייטק, דרך הסילבוס העדכני ביותר, ועד למערכת השמה שלמה שמטרתה לאסוף את הפרויקטים של הסטודנטים, לייצר מהם תיק עבודות וקורות חיים, ולשגר אותם למאגר עצום של ראיונות עבודה. עם תום הלימודים הסטודנטים ניגשים לראיונות העבודה ומתקבלים במהרה לחברות סטארט אפ והייטק. אחוזי ההצלחה בקרב מסיימי הקורסים של מכללת ריל טיים גבוהים במיוחד, ומקומות עבודה רבים רק מחפשים לפתוח את שעריהם בפני בוגרי המכללה.

סדנת הכנה לראיונות עבודה

במהלך הכשרתם, הסטודנטים עוברים דרך סדנת הכנה לראיונות עבודה ובהגיעם לראיונות הראשונים הכל כבר הרבה יותר פשוט והרבה פחות מלחיץ. קורס FULL STACK אונליין ישראל ניתן למצוא בהמוניהן אצל בוגרי הקורסים שהיום משמשים בעמדות מפתח בתעשיית ההייטק. החל מבודקי תוכנה ואוטומציה, ועד למפתחי פול סטאק.