מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה על תחום Full Stack

ישנן סיבות רבות בגללן נבחר ללמוד במוסד כזה או אחר ואין זה משנה אם מדובר בלימודי תוכנה, נטורופתיה, קולנוע או משפטים. השיקולים שלנו כוללים מחיר, מיקום גאוגרפי, סילבוס, מרצים בעלי שם ואווירה סטודנטיאלית המאפיינת את המקום. אבל יותר מכל ישנו פרמטר אחד חשוב והוא ההמלצות. יותר מכל נתון אחר על הנייר, היכולת שלנו לשמוע המלצות מבוגרי המוסדות מאפשרת לנו לקבל הצצה אותנטית לרשמים מההכשרה ולתוצאותיה. רובינו הגדול ניגש ללימודים מקצועיים לא רק מתוך תשוקה לידע וסקרנות, אלא גם מתוך רצון להתפתח מבחינה מקצועית ולבנות לעצמנו קריירה משמעותית, איכותית ומפרנסת. בסופו של דבר, לימודים מקצועיים נמדדים ביכולתם להכשיר סטודנטים לשוק התעסוקה.

בניית אתרים

למה לבחור קורס FULL STACK

אחד מן הדברים בהם מצטיינת מכללת ריל טיים הוא ביכולתה לנתב את הלימודים כך שיהיו מוכוונים לתעסוקה. התפיסה הזו נכונה לגבי אלמנטים רבים בחוויה הלימודית- החל מסגל המרצים, אשר כל אחד מהם מגיע עם תעודות הצלחה מתעשיית ההייטק, דרך הסילבוס העדכני ביותר, ועד למערכת השמה שלמה שמטרתה לאסוף את הפרויקטים של הסטודנטים, לייצר מהם תיק עבודות וקורות חיים, ולשגר אותם למאגר עצום של ראיונות עבודה. עם תום הלימודים הסטודנטים ניגשים לראיונות העבודה ומתקבלים במהרה לחברות סטארט אפ והייטק. אחוזי ההצלחה בקרב מסיימי הקורסים של מכללת ריל טיים גבוהים במיוחד, ומקומות עבודה רבים רק מחפשים לפתוח את שעריהם בפני בוגרי המכללה. 

למה לבחור בקורס פיתוח Full Stack? 

קורס פיתוח אתרים Full Stack הוא אחד מהתחומים המבוקשים היום בתעשיית ההייטק, זאת מאחר שתחום פיתוח Web משתלב כמעט בכל מוצר.
בשנים האחרונות חל מפנה בתחום הפיתוח אתרים ואפליקציות  - אם בעבר ציפו מאיש ה Back End Developer לכתוב צד שרת ולהכיר צד לקוח (Web),
או מאיש ה Front End Developer לכתוב צד לקוח ולהכיר צד שרת, כיום חברות הייטק דורשות מהעובדים פתרון מקצה לקצה.
במילים אחרות, חברות הייטק הבינו שבפיתוח אפליקציות Web נדרש ידע וניסיון במגוון רחב של שפות תכנות וטכנולוגיות ברמה גבוהה, בצד הלקוח וכן בצד שרת, ויצרו תפקיד חדש שמאחד את התחומים - פיתוח תוכנה Full Stack.

בנוסף, אנחנו שמים דגש על הקניית תהליכי עבודה וחשיבה, ובסופו הבוגרים שלנו מקבלים ארגז כלים המאפשר יצירתיות גמישה ויעילות בכתיבת קוד, ניסיון מעשי הכל כך חשובים בשוק העבודה.

מאז שנת 2007 מאות בוגרים של Real Time College השתלבו בתעשיית ההייטק בתפקידי פיתוח תוכנה full stack, בעיקר בזכות סטאז' מעשי המאפשר צבירת ניסיון עבודה ויתרון על פני מועמדים אחרים.

שכר בתחום פולסטאק והכנה לראיונות עבודה

במהלך הכשרתם, הסטודנטים עוברים דרך סדנת הכנה לראיונות עבודה ובהגיעם לראיונות הראשונים הכל כבר הרבה יותר פשוט והרבה פחות מלחיץ. קורס FULL STACK אונליין ישראל ניתן למצוא בהמוניהן אצל בוגרי הקורסים שהיום משמשים בעמדות מפתח בתעשיית ההייטק. החל מבודקי תוכנה ואוטומציה, ועד למפתחי פול סטאק.