מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

את קורס ג'אווה אונליין רבים שרוצים להיכנס לעולם ההייטק עושים בתחילת דרכם. מתכנתים, מפתחי אפליקציות ואתרים, בודקי תוכנה QA ואוטומציה- כולם ככולם משתמשים בשלב זה או אחר בשפת ג'אווה.

למען האמת, ההערכה היא כי ישנם למעלה מ-10 מיליון אנשים בעולם שמשתמשים בשפה באופן תדיר והיא נחשבת לפופולרית ביותר. מה שהופך אותה לכל כך שימושית היא המהירות והניידות שלה, והעובדה שהיא מאד קלילה למשתמש. לימודי תכנות ג'אווה כמו גם שפת פייתון חשובה גם כדי ללמוד שפות אחרות. שפות אלו מהוות את בסיס התכנות ודרכן ניתן ללמוד ולסגל דרכים מהירות ויעילות ללמוד תוכנה.

ג'אווה

קורס ג'אווה אונליין

בעוד ניתן ללמוד שפות תכנות כחלק מתארים באוניברסיטאות ובמכללות, ניתן לראות בשנים האחרונות מגמת שינוי בהכשרה בה בוחרים מתכנתים רבים. במקום לבזבז זמן רב בקורסים אקדמיים שמטרתם לצבור נקודות ו"להעשיר את הידע", מקצועות כמו תכנות או בדיקת תוכנה מצריכות בעיקר תרגול רב ומדויק בכתיבת קוד.

בהתאם, סטארטאפים רבים, חברות הייטק גדולות ואפילו התעשייה הביטחונית כבר מתחילים לשנות את דרישות הסף לעבודה. תארים כגון הנדסת תוכנה ומדעי המחשב הופכים פחות רלוונטיים, ואותם מחליפים מוסדות לימוד כגון מכללת ריל טיים - המתמחים בהכשרת מתכנתים מקצועניים שצברו שעות תכנות רבות בלימודיהם. מכללת ריל טיים מציעה קורסי תוכנה כמו ג'אווה או C++, וגם מסלולים ארוכים יותר במהלכם ניתן ללמוד מספר שפות וגם מתודות לניתוב ביניהן.

חטיבת ההשמה

הלימודים במכללת ריל טיים, וכן הסביבה הלימודית והתשתית הארגונית, מוכוונים כולם לייצר מתכנתים שישתלבו בשוק העבודה עם תום לימודיהם. מלבד המרצים אשר מגיעים מעמדות מפתח בתעשייה, וקורסים ממוקדים לחומר הרלוונטי ביותר בשוק - לימודי בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Web לקבוצת ריל טיים ישנה חטיבת ההשמה, אשר מחברת בין תלמידים ומאגר ראיונות עבודה אליהם נשלחים קורות החיים ופרויקט הגמר.