מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס ניהול רשתות


ניהול רשתות-image

אודות הקורס

קורס ניהול רשתותקורס ניהול רשתות של Real Time Group – הקורס המקיף ביותר בתחום הרשתות ואבטחת המידע. מערכות מחשבים היום נמצאות בכל מוסד או ארגון, בכל מקום ובכל זמן. הדרישה לטכנאים ומנהלי רשתות בעלי ידע פרקטי בתפעול מערכות שונות כמו מיקרוסופט, לינוקס וכדומה, גודלת ואיתה הציפייה ליכולות של פתרון בעיות באופן עצמאי. המעסיקים כיום מצפים מהעובדים ידע מעשי מעמיק במגוון תחומים, התקנה, הטמעה וטיפול בשרתים מבוססי מערכות הפעלה Linux וגם Windows, ניהול ומניעה של בעיות אבטחה ועוד.הקורס כולל היכרות מעמיקה עם החומרה, ניהול שרתי Linux, יישום Scripting בשפת BASH, פיתוח פקודות אוטומטיות בשפת Python – שפת תכנות קלה יחסית למתחילים. אשר תעניק לכם יכולות של מתכנתים ותשדרג משמעותית את היכולות הטכניות שלכם.קורס מנהל רשתות ייתן לכם יכולות, ידע וניסיון מעשי בהתקנה, הטמעה ואחזקה של רשתות תקשורת בארגונים שונים.** קיימת אפשרות לשלב עם קורס טכנאי מחשבים וניהול רשתות גם את מסלול סייבר ואבטחת מידע שלנו. קורס אבטחת מידע וסייבר מעניק להאקר את היכולת להגן על מערכות ה- IT שלו, כולל רשתות, תוכניות, אתרי אינטרנט, מסדי נתונים וכו‘.לקראת סיום המסלול הסטודנטים יעברו:
  • סדנת הכנה לראיונות עבודה – לקראת סוף המסלול תתקיים סדנת הכנה לראיונות עבודה והכנת קורות החיים בצורה הנכונה עם חטיבת ההשמה של Real Time Group אחראית על מיקור חוץ והשמה של הבוגרים בחברות הייטק וטכנולוגיית המידע.
  • סטאז’ מעשי במעבדות החברה – במהלך המסלול הסטודנט יבצע סטאז’ מעשי, במשך כ-120 שעות. במהלך הסטאז’ ייעזר הסטודנט בצוות המהנדסים של מחלקת הפיתוח של החברה ובמרצה. הסטאז’ יכלול את כלל תכני הלימוד שבוצעו במהלך ההכשרה זאת כדי לתת לסטודנט את הידע והניסיון הפרקטי.

מבנה הקורס

בקורס תלמדו את כלל החומר הרלוונטי כיום בתעשייה, הידע המעשי והמקיף ביותר אשר נדרש בכדי לעבוד בתחום. הקורס כולל הכנה מקיפה להסמכות השונות הנדרשות כיום לטכנאי מחשבים ומנהל רשתות:
  • MCSA של מיקרוסופט
  • CCNA של Cisco
  • CCSA של צ’ק פוינט
מבוא למערכות הפעלה
חומרה בסיסית
רשתות תקשורת
ציוד תקשורת אקטיבי ופסיבי
ביצוע משימות תוך שימוש ב- Server Manager
הגדרת Roles ותכונות
יצירת Domain Controller
ה- Active Directory
שימוש ב- Policy
שדרוג למערכת Server 2012 וניהול Forest
פריסת שרתים
שרת DHCP
ניהול שרת DNS
שיתוף קבצים, ניהול ואחסון
וירטואליזציה ו- HyperV
ניהול מדפסות
שימוש באמצעי אבטחה Firewall 2012 ו- IPSec

קהל יעד

  • חסרי רקע קודם בתחום המחשבים – על בסיס עמידה במבחן ומכינה.
  • בעלי ידע בסיסי בהפעלת מחשב הרוצים להשתלב בעולם ההייטק
  • טכנאים/הנדסאים המעוניינים להתמקצע בתחום.
  • בוגרים מכללות/אוניברסיטאות המעוניינים בהסבה מקצועית.