מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה - Machine Learning

לימודי תעודה בינה מלאכותית הם לימודים אשר קורצים לאנשים רבים מעולם ההייטק. בודקי תוכנה, מפתחים, אנשי סייבר- ישנם לא מעט אנשים שמיצו את תפקידיהם ומחפשים דרכים חדשות להתפתח. במקום לעשות תואר באוניברסיטה ולבזבז זמן יקר על הכשרה ארוכה, לימודי מאשין לרנינג ו- AI ניתן לעשות במספר חודשים מועט, ודרכם לפתוח דלת לעולם חדש ואינסופי של פיתוחים טכנולוגיים מרתקים. מדובר בתחום שתופס תאוצה, ובשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות כיצד כל הפיתוחים השאפתניים ביותר נשענים על אלגוריתמים מסוגים אלו- החל ממערכות איסוף מידע של הרשתות החברתיות הגדולות בעולם, ועד לפיתוח מכוניות אוטונומיות. אנחנו נמצאים כעת רק בתחילתו של המרוץ לבינה המלאכותית, למחשבים שמסוגלים להגיע למסקנות מורכבות בעצמם.

לימודי תעודה בינה מלאכותית - Machine Learning

קורס למידה מאשין לרנינג ו- AI במכללת ריל טיים הם לימודים שמתכונתם היא 525 שעות אקדמיות. מדובר בקורס מעמיק ויסודי הכולל בתוכו עשייה רבה. מעבר לתאוריה, הסטודנטים נדרשים לבצע תרגולות רבות, ללמוד מתוך מקרים אמיתיים, וליישם את הידע התאורטי בפרויקטים עליהם ייבחנו במהלך הקורס. את קורס בינה מלאכותית אונליין מלווים מרצים מומחים אשר בעצמם משמשים כאנשי מאשין לרנינג בתעשיית ההייטק. הלמידה מסתייעת באמצעות חומרי עזר- חוברות לימוד, סרטונים לצפייה מהבית ושעות פרטניות עם המרצים, במהלכן הסטודנטים משלימים פערים ומחזקים את הבסיס התאורטי שלהם.

לימודי תעודה בינה מלאכותית

Machine Learning - למידה מותאמת לשאיפות הסטודנט

הלמידה במכללת ריל טיים מתבצעת במסלולים מלאים כגון מסלול מאשין לרנינג או מסלול בדיקת תוכנה ואוטומציה, או לחלופין, בקורסים ספציפיים ממוקדים כגון קורסי שפות תכנות (פייתון, ג'אווה סקריפט) או קורסי פריים וורק (אנגולר) וספריות (JQUERY). בתחילת דרכם במכללה הסטודנטים עוברים ראיון כניסה במהלכו הם מאבחנים יחד עם צוות ההוראה את שאיפותיהם ואת נקודות החוזקה והחולשה שלהם. יחד הם בונים תוכנית לימודים המתאימה לכל סטודנט באופן אישי.