השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה אודות שפת C

בעוד שפות קוד אחדות מתאימות לתוכנות מסוג מסוים בגלל יכולת הניידות שלהן, אחרות מתאימות ליישומים מסוג אחר בזכות המהירות או המורכבות שהן מסוגלות לנהל.

ג'אווה, פייתון, C++, ג'אווה סקריפט ועוד רבות אחרות- כולן משמשות אותנו ביומיום, מקיפות אותנו בטלוויזיות החכמות, הסמארטפונים, המחשבים, המכוניות שלנו ואפילו הלוויינים שחגים מעלינו הרחק בשמים. אחת משפות הקוד החשובות ביותר שנוסדו מעולם הינה שפת C, שהינה גם אחת השפות הוותיקות. שפת C היא שפה שנוצרה בתחילת שנות ה-70 והיוותה בסיס לבנייתן של שפות נוספות כגון C++. היום היא עדיין מהווה נתח עצום מהנוף הטכנולוגי סביבנו, והיתרון בה הוא שהיא קלה יחסית ללימוד.

לימוד שפת C למתחילים

מכללת ריל טיים הינה מכללה למקצועות התכנות השונים, והיא מציעה מספר מסלולים להכשרת דור ההייטק הבא. קורס C++ אונליין ושפת C במכללה הם קורסים בני 90 שעות אקדמיות והוא מתאים מאד לטובת לימוד שפת C למתחילים ולמתקדמים גם יחד. קורס C עצמו מחולק לשני חלקים- C בסיסי ו-C מתקדם הממשיך אותו. עבור אנשים שרוצים לפתוח את דלת התכנות לראשונה בחייהם, מומלץ מאד ללמוד את שפת C ראשונה, לאחריה להתפתח לשפת C++ והלאה, ללמוד שפות כגון HTML, ג'אווה סקריפט ועוד. את הקורס מגבה מעטפת סטודנטיאלית שלמה הכוללת את אתר האינטרנט של המכללה ובו פתרונות לתשובות, מרצים בכירים מן השורה הראשונה, ומדריכים מצולמים שמלווים את התרגול בבית.

המסלולים המלאים של המכללה ללימודי שפת C

אחד מן המסלולים האיכותיים ביותר במכללת ריל טיים הוא קורס בדיקת תוכנה אונליין, מקצוע שהביקוש אליו רק הולך וגובר. בודקי תוכנה הם אנשים המבצעים בדיקות לאיתור תקלות, וכותבים בעצמם סקריפטים לביצוע בדיקות בקרת איכות. במהלך הקורס למדים הסטודנטים מספר רב של שפות ושיטות עבודה לאיתור כשלים ברמות הגבוהות ביותר.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group