מלאו פרטים לקבלת יעוץ

איך ללמוד Java לבד? ניתן לעשות בימינו במספר רב של פלטפורמות.

ישנם לא מעט מתכנתים אוטודידקטים שלימדו את עצמם ועקפו את המסלול הקלאסי של לימודי תוכנה באוניברסיטה לאורך ארבע או חמש שנים. הפלטפורמות המקוונות השתכללו מאד בשנים האחרונות, ודאי לאחר הקפיצה המשמעותית שמערכות הלמידה עשו אל הטריטוריה הווירטואלית בשנת 2020. ניתן למצוא קורסים אותם מעבירות מכללות פרטיות, שיעורים פרטיים המועברים על ידי מתכנתים, ואף מסלולים אותן מנגישות האוניברסיטאות והמכללות. השאלה היא- כיצד בוחרים קורס תכנות אינטרנטי מבין הקורסים הרבים? בסופו של דבר, מדובר באחד מן המקצועות המבוקשים ביותר בארץ, ועל כן, ההיצע הלימודי רב.

JAVA לימוד עצמי

למען האמת, בחירה במוסד לימוד java בעברית דומה רבות לבחירה במוסד פיזי. בעוד אלמנטים כגון מיקום גאוגרפי או חיים סטודנטיאליים יורדים מן הפרק, עדיין ישנה חשיבות לאלמנטים, כגון, סגל המרצים, פידבק הסטודנטים, רלוונטיות הסילבוסים ויכולות ההשמה של מוסד הלימודים. בעולמות התכנות ישנה תחרות רבה, ועל כן, יותר מכל חשובה יכולתו של מוסד הלימודים להביא תוצאות בשטח - כלומר, לייצר דורות של אנשי תוכנה שמשתלבים בתעשייה ומצליחים להתקדם בה. מכללת ריל טיים הינה מכללת תוכנה וטכנולוגיה שכבר למעלה מעשור מכשירה את אנשי התוכנה המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק. במהלך השנים הוציאה המכללה אנשי מקצוע שהתברגו בחברות סטארט אפ וכן בתעשייה הביטחונית בארץ.

JAVA בלימוד עצמי

קבוצת ריל טיים

המכללה מהווה את חטיבת ההדרכה של בית התוכנה ריל טיים, אשר נחשב קבוצה טכנולוגית בולטת מאז הקמתו בשנת 2007. אחד מן הגורמים העיקריים להצלחתה של הקבוצה היא ביכולתה לשלב בין חטיבת ההדרכה, חטיבת הפיתוח וחטיבת ההשמה שלה. כך, הסטודנטים נהנים מסילבוסים חדשניים ורלוונטיים ומסטאז' איכותי בחטיבת הפיתוח, וכן, מיכולותיה של חטיבת ההשמה להכווין את הבוגרים אל משרות איכותיות.