השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

מהי מערכת ההפעלה לינוקס?

Linux היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר בעולם!
יש לה שימושים רבים ויתרונות רבים ולכן היא נמצאת בשימוש נרחב ביותר בתעשיית הטכנולוגיה הבינלאומית במגוון רחב של מכשירים שאנו משתמשים בהם כמעט בכל רגע בשגרת החיים שלנו.

מערכת הפעלה זו פותחה בשנות ה- 90 והיא מתבססת על מערכת ההפעלה unix, לינוקס בנויה באופן של קוד פתוח והשימוש בה הוא ללא עלות, רמת האבטחה בה מאוד גבוהה, יש לה קהילה תומכת של מפתחים אשר משפרים את המערכת מבחינת ביצועים ואבטחה באופן תדיר ועוד.

היכן משתמשים בלינוקס?

יש עוד מערכות הפעלה בשוק מלבד לינוקס אבל בגלל הפופולריות שלה מערכת לינוקס נמצאת בשימוש במחשבים רבים בעולם, שרתים ולצד זאת כמעט כל מכשיר אלקטרוני (טלוויזיות, פלאפונים, טאבלטים, מערכות אבטחה, מערוכת רפואיות, מערכות רכב ועוד. אנו משתמשים בלינוקס ברוב המקרים גם ללא מודעות כמעט בכל רגע ביום.

לימוד Linux Admin:

אם אתם רוצים לפתח קריירה מתגמלת בתחום של פיתוח מערכות משובצות מחשב –Real Time Embedded לימודי לינוקס אדמין היא צורך בסיסי לטובת הצלחה בתחום.
בגלל שהמערכות הטכנולוגיות משתמשות במערכת ההפעלה לינוקס צריך דבר ראשון את היכולת והניסיון המעשי בניווט במערכת ההפעלה, להכיר את הקוד שלה, לדעת לאתר באגים, לבצע התקנות והגדרת הרשאות לפי צורך, עולם האבטחה במערכות הפעלה ועוד.

לימוד Bash Scripting

בנוסף במהלך הלימודים חשוב גם להתייחס וללמוד בצורה מעשית שימוש ב Bash Scripting שזו תוכנה – Terminal שבעזרתו ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות במערכת ההפעלה כגון ניווט בתיקיות הקבצים, עריכת קבצים, ביצוע הגדרות, יצירת קבצים ועוד.

שימוש לינוקס אדמין בפיתוח Real Time Embedded

ליבת מערכת Linux נקראת Linux Kernel והיא התומכת בארכיטקטורות של מערכות Embedded ובעזרת השימוש בטכנולוגיות האלו מתבצע "רגע הקסם" ויש את החיבור בין מערכת הפעלה לבין מערכות משובצות מחשב.

מכאן והלאה פיתוח Embedded מתקדם לעוד טכנולוגיות נוספות ושיטות פיתוח כגון: פיתוח בשפת C, ARM, פיתוח Python, Embedded Linux Programming ועוד.

לימודי Linux admin והשתלבות במסלול פיתוח Real Time Embedded Linux

מי שמעוניין בפיתוח קריירה יציבה ומתגמלת בפיתוח Embedded המעניין של פיתוח מערכות משובצות מחשב חייב את הידע הרלוונטי והשליטה בלינוקס, כל הנושאים הנלמדים בקורס חשובים ביותר והכרחיים לקריירה, נושאים כגון: הגדרות במערכת הפעלה, בעיות בהתממשקות בין לינוקס למערכות אימבדד, בדיקות אבטחה, שיפור ביצועים ועוד.

בקורס Linux של המכללה אנו מעבירים את כל הידע הדרוש ואף יותר מכך באופן מעשי ביותר על מנת להעניק לסטודנטים שלנו את הידע המקצועי בדרך להיות מפתחי Embedded מבוקשים בתעשייה.

למכללת Real Time יש חטיבה של פיתוח פרויקטים לתעשייה ולכן הניסיון המעשי של החברה בפיתוח פרויקטים באופן תדיר לתעשייה מאפשר לייצר קורס איכותי ומעשי אשר מעביר את שיטות העבודה הנכונות והמקצועיות ביותר שקיימות בתחום. בנוסף לימודי לינוקס יכולים לשמש בסיס לכניסה לתחומים רבים נוספים בעולם ההייטק כגון: פיתוח כלי אוטומציה לבדיקות תוכנה, DevOps, סייבר ועוד.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group