מלאו פרטים לקבלת יעוץ

סקר משכורות הייטק QA בודק תוכנה לשנת 2022

Salary

אנו בחברת Real Time Group מוצאים את עצמנו מידי יום מייעצים למגוון רחב של אנשים אשר שוקלים להיכנס להייטק ולהתחיל קריירה.
מטרת העל היא למצוא את העמק השווה לפני בחירה בכיוון של התמחות בבדיקות תוכנה ולהתחיל קורס QA לבין בניית אתרים, פיתוח RT, לימודי אוטומציה וכו' בין מספר פרמטרים חשובים כאשר מגיע רגע ההחלטה ללכת לכיוון של קריירה בהייטק.

בעת בחירת תחום מועדף להתמקצעות צריך לקחת בחשבון מספר גורמים כגון:
המשיכה של המועמד לתחום מסוים, תנאי העסקה, שכר מבוקש לבודקי תוכנה ומפתחי ואטומציה, ניסיון קודם של המועמד, אפשרויות קידום ופיתוח מקצועי בתחום ועוד.
כמובן שמטבע הדברים שכר יהווה חלק משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות.

לדוגמא בקורס בדיקות התוכנה המאוד פופולרי לעיתים נתקלנו במידע שגוי שיש למועמדים על טווח השכר הנהוג ולכן השתמשנו בניסיונו רב השנים ועם ההיכרות היומיומית שלנו עם הפעילות בשוק על מנת לסכם רמות שכר עדכניות בתחום בדיקות תוכנה QA ופיתוח אוטומציה.
מי שמעוניין להתמחות בבדיקות תוכנה בקורס QA או לימודי אוטומציה וכו חשוב שיהיה לו את כל המידע על מנת לקבל תמונת מצב עדכנית ואת ההחלטה הנכונה בדרך לקריירה בהייטק?

שכר QA ואוטומציה

שכר-QA

ציפיות לעתיד הביקוש לעובדים בתחום בדיקות תוכנה

הגיוסים הנוכחיים בתחום בדיקות התוכנה גבוהים מאוד בשנת 2022 בדומה לשנים קודמות,
התחום משנה את אופיו במקצת על כניסת טכנולוגיות חדשות אבל שומר על הפופולריות שלו בעקבות רמות שכר טובות, מתאים גם לחסרי ניסיון קודם, אפשרויות פיתוח והתקדמות מקצועית לתפקידי פיתוח אוטומציה או פיתוח בכלל וללא קשר לבדיקות תוכנה, זאת לצד ביטחון תעסוקתי בטוח יחסית לתחום.
השכר בתחום פיתוח האוטומציה ובדיקות התוכנה צפוי להישאר ברמות הגבוהות השנים הקרובות במיוחד לבעלי ניסיון של מספר שנים בתחום.

לימודי QA אוטומציה

אם אתם רוצים ליהנות ממשכורות הייטק גבוהות ולפתח קריירה באחד התחומים המתפתחים והיציבים בהייטק כדאי לכם לשקול לימודי בדיקות תוכנה ופיתוח אוטומציה עם דגש על עבודה מעשית.
מכללת Real Time מציעה תכנית לימודים של לימודי תעודה לבדיקות תוכנה עם דגש על עבודה מקצועית נכונה ומעשית תוך שימוש בכלים ובשיטות העבודה כפי שנמצאות בשימוש בחברות ההייטק המובילות במשק.

בדיקות תוכנה ופיתוח אוטומציה ניתן ללמוד במכללות רבות ואף באופן עצמאי באינטרנט אך אם אתם רוצים ליהנות ממשכורות הייטק גבוהות וקריירה מצליחה בתחום אין קיצורי דרך. רק תכנית לימודים מקיפה ומעשית תוכל לתת לכם את נקודת הפתיחה לקריירה בהייטק באופן מוצלח ומקצועי.

מעוניינים לפתח קריירה בבדיקות תוכנה ופיתוח אוטומציה?
בואו ללמוד QA & Automation עם צוות Real Time College!
השאירו פרטים למידע נוסף, ייעוץ וקבלת סילבוס אודות ההכשרה לבדיקות תוכנה.

לפרטים נוספים > קריירה בבדיקות תוכנה

לפרטים נוספים > קריירה בפיתוח אוטומציה

© כל הזכויות שמורות Real Time Group