תמונת אווירה

פייטון למתחילים

 

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  תמונת אווירה
  [ryv-popup video="https://www.youtube.com/embed/BhoZEIFPHOI?rel=0&controls=0&showinfo=0" frameborder="0"] לחץ לצפיה

  פייטון למתחילים – שפת Python על רגל אחת

  מה זה פייטון?

  Python היא שפת תכנות High Level עם סמנטיקה דינמית. היא בנויה ממבנים על גבי מבנים של נתונים משתנים ועל כן היא אטרקטיבית בכל הנוגע לפיתוח יישומים מהיר וכמו כן ל"הדבקה" של רכיבים קיימים יחד. במונחים טכניים – פייטון היא שפת תכנות מונחית עצמים עם סמנטיקה דינאמית משולבת בעיקר לפיתוח אינטרנט ואפליקציות.

  שפת פייטון נקראת בקלות, ופחות מסובכת ללמידה, כלומר, מפתחים יכולים להבין בקלות מה זה פייטון לקרוא ולתרגם קוד פייתון בקלות רבה יותר משפות אחרות ולכן תכנות פייתון מוריד את העלות של תחזוקה שוטפת מאחר וזה מאפשר לצוותים לעבוד בשיתוף פעולה ללא מחסומי שפה אפשריים.
  בנוסף, פייטון עובדת בתורה של מודולים, כלומר תוכניות שנכתבו מראש בשפת פייטון נשמרות וניתן לעשות בהן שימוש חוזר במקרה הצורך.

  Python היא Open Source ולכן תכנות פיתיון הוא חינמי. זהו אחד מיתרונותיה הבולטים – היא זמינה לשימוש ללא תשלום בצורה הבינארית שלה ובצורת המקור. בנוסף, שפת פייטון הינה שפה ניידת ועובדת במערכות ההפעלה השונות.
  תכונה זו מאפשרת להתאים אותה על פי הצרכים של החברה הקיימת לפיתוח המוצר. זהו גם החיסרון של תכנות פייתון מאחר ושפת פייתון אינה בלעדית, זוהי אפשרות מפתה עבור מפתחים שאינם מעוניינים לשלם עלויות נוספות על פיתוח.

  השפה התפתחה בשנים האחרונות הצורה משמעותית וישנו ביקוש רב בשימושה בעולם הטכנולוגי, לכן אם מתכנת רוצה להשתלב בעולם ההייטק ופיתוח התוכנה עליו ללמוד את השפה. ניתן לעשות זאת במסגרת קורס Python שאנו מציעים.

  אם תיאור זה לא היה לך מובן, אל דאגה ננסה להמשיך לבאר את הנושא, אחרי הכל זהו מאמר פייטון למתחילים. מה שאתה צריך להבין בשורה התחתונה ממה שנאמר עד כה זה שפייטון היא שפת תכנות המשמשת לפתח תוכנה באינטרנט בצורת אפליקציות כולל במובייל. היא קלה יחסית ללמידה והכלים הדרושים זמינים ללא תשלום.

  שפות תכנות

  תכנות פייתון – כיצד מתחילים לתכנת

  על ידי בחירה של קובץ פייטון לביצוע אפשר להתחיל לבצע תכנות פייתון ולהריץ את השפה ולעשות בה שימוש. קובץ ביצוע הוא קובץ של קוד בהרצה (מקבץ הרצה).
  הקבצים והספריות יוצרות קישורים אשר נעשים באמצעות מקשר וככה המידע עובר בין משתמשים שונים. מודול הוא סט פקודות שמשמש כפונקציה.

  עם פיתוחה ישנו גידול במוצרים הנלווים אליה שהם:
  לדוגמא: ספריות שהן בעצם מאגר פקודות מוכנות, המספקות שירות טכנולוגי ושימושי למתכנתת/ת.
  כך למתכנתים רבים בעולם יש מאגר רב של ספריות שעוזרות להם.
  הספריות הללו נותנות תמיכה למפתח כי זה חוסך לו זמן וכבר קיימת תשתית שהוא יוכל לבנות ממנה את הקוד שהוא יצטרך.
  רוצה לעבור מ- פייטון למתחילים למתקדמים?

  עוד רבות ניתן לדון ולהסביר על שפת Python. את הכל אנחנו מנסים ללמד ולהסביר בקורס Python שלנו. כמו כן, אם אתה באמת מעוניין להשתלב בעולם הייטק אנו ממליצים לבחור במסלול קורס Real-Time & Embedded Linux שלנו בו תלמד שפות תכנות רבות ובין היתר פייטון כמו גם עבודה עם מערכות Real-Time & Embedded.

  לימוד שפות תכנות לקריירה בהייטק

  מכללת רילטיים מעבירה מספר גדול של מסלולי הכשרה מעשיים לקריירה בהייטק, מסלולי ההכשרה מורכבים מלימוד שפות תכנות בעלות ביקוש בתעשייה וכמו כן עבודה עם כלים ופלטפורמות מתקדמות נוספות.
  לימוד שפות תכנות בצורה מעשית יכול לפתוח דלתות רבות לעבודה בתעשיית ההייטק והתמחות בתחומים רבים בעלי ביקוש בעתעשייה,
  מוזמנים להמשיך לקרוא ולהכיר את פעילויות המכללה בתחומי ההכשרה וכמו כן את שאר חטיבות חברת Real Time Group – חטיבת פיתוח הפרוייקטים וחטיבת ההשמה.
  נשמח לעמוד לשירותכם עם ייעוץ לימודים בחינם ומידע נוסף אודות תוכניות ההכשרה של Real Time לקריירה בהייטק

  אולי יעניין אותך גם:

  [ 2]