מלאו פרטים לקבלת יעוץ

מה זה פייתון?

Python היא שפת תכנות High Level עם סמנטיקה דינמית. היא בנויה ממבנים על גבי מבנים של נתונים משתנים ועל כן היא אטרקטיבית בכל הנוגע לפיתוח יישומים מהיר וכמו כן ל"הדבקה" של רכיבים קיימים יחד. במונחים טכניים – פייתון היא שפת תכנות מונחית עצמים עם סמנטיקה דינאמית משולבת בעיקר לפיתוח אינטרנט ואפליקציות.

שפת פייתון נקראת בקלות, ופחות מסובכת ללמידה, כלומר, מפתחים יכולים להבין בקלות מה זה פייתון לקרוא ולתרגם קוד פייתון בקלות רבה יותר משפות אחרות ולכן תכנות פייתון מוריד את העלות של תחזוקה שוטפת מאחר וזה מאפשר לצוותים לעבוד בשיתוף פעולה ללא מחסומי שפה אפשריים.
בנוסף, פייתון עובדת בתורה של מודולים, כלומר תכניות שנכתבו מראש בשפת פייתון נשמרות וניתן לעשות בהן שימוש חוזר במקרה הצורך.

Python היא Open Source ולכן תכנות פייתון הוא חינמי. זהו אחד מיתרונותיה הבולטים – היא זמינה לשימוש ללא תשלום בצורה הבינארית שלה ובצורת המקור. בנוסף, שפת פייתון הינה שפה ניידת ועובדת במערכות ההפעלה השונות.
תכונה זו מאפשרת להתאים אותה על פי הצרכים של החברה הקיימת לפיתוח המוצר. זהו גם החיסרון של תכנות פייתון מאחר ושפת פייתון אינה בלעדית, זוהי אפשרות מפתה עבור מפתחים שאינם מעוניינים לשלם עלויות נוספות על פיתוח.

השפה התפתחה בשנים האחרונות הצורה משמעותית וישנו ביקוש רב בשימושה בעולם הטכנולוגי, לכן אם מתכנת רוצה להשתלב בעולם ההייטק ופיתוח התוכנה עליו ללמוד את השפה. ניתן לעשות זאת במסגרת קורס Python שאנו מציעים.

אם תיאור זה לא היה לך מובן, אל דאגה ננסה להמשיך לבאר את הנושא, אחרי הכל זהו מאמר פייתון למתחילים. מה שאתה צריך להבין בשורה התחתונה ממה שנאמר עד כה זה שפייתון היא שפת תכנות המשמשת לפתח תוכנה באינטרנט בצורת אפליקציות כולל במובייל. היא קלה יחסית ללמידה והכלים הדרושים זמינים ללא תשלום.

מהי שפת פייתון

תכנות פייתון – כיצד מתחילים לתכנת

על ידי בחירה של קובץ פייתון לביצוע אפשר להתחיל לבצע תכנות פייתון ולהריץ את השפה ולעשות בה שימוש. קובץ ביצוע הוא קובץ של קוד בהרצה (מקבץ הרצה).
הקבצים והספריות יוצרות קישורים אשר נעשים באמצעות מקשר וככה המידע עובר בין משתמשים שונים. מודול הוא סט פקודות שמשמש כפונקציה.

עם פיתוחה ישנו גידול במוצרים הנלווים אליה שהם:
לדוגמא: ספריות שהן בעצם מאגר פקודות מוכנות, המספקות שירות טכנולוגי ושימושי למתכנת/ת.
כך למתכנתים רבים בעולם יש מאגר רב של ספריות שעוזרות להם.
הספריות הללו נותנות תמיכה למפתח כי זה חוסך לו זמן וכבר קיימת תשתית שהוא יוכל לבנות ממנה את הקוד שהוא יצטרך.
רוצה לעבור מ- פייתון למתחילים למתקדמים?

עוד רבות ניתן לדון ולהסביר על שפת Python. את הכל אנחנו מנסים ללמד ולהסביר בקורס Python שלנו. כמו כן, אם אתה באמת מעוניין להשתלב בעולם הייטק אנו ממליצים לבחור במסלול קורס Real Time & Embedded Linux שלנו בו תלמד שפות תכנות רבות ובין היתר פייתון כמו גם עבודה עם מערכות Real Time & Embedded.

לימוד שפות תכנות לקריירה בהייטק

מכללת רילטיים מעבירה מספר גדול של מסלולי הכשרה מעשיים לקריירה בהייטק, מסלולי ההכשרה מורכבים מלימוד שפות תכנות בעלות ביקוש בתעשייה וכמו כן עבודה עם כלים ופלטפורמות מתקדמות נוספות.
לימוד שפות תכנות בצורה מעשית יכול לפתוח דלתות רבות לעבודה בתעשיית ההייטק והתמחות בתחומים רבים בעלי ביקוש בעתעשייה,
מוזמנים להמשיך לקרוא ולהכיר את פעילויות המכללה בתחומי ההכשרה וכמו כן את שאר חטיבות חברת Real Time Group – חטיבת פיתוח הפרוייקטים וחטיבת ההשמה.
נשמח לעמוד לשירותכם עם ייעוץ לימודים בחינם ומידע נוסף אודות תוכניות ההכשרה של Real Time לקריירה בהייטק

אולי יעניין אותך גם: