תמונה ראשית למסלול

קורס Data Analyst

פתיחת הקורס
שעות לימוד אקדמיות
מפגשים בשבוע
התמחות מעשית בחטיבת הפיתוח

קורס Data Analyst עם שימוש בטכנולוגיות AI יפתח בפניכם מסלול קריירה מרתק ששכרו בצידו.
לימודי דאטה אנליסט מכינים אתכם לאחד התחומים החמים והרלוונטיים ביותר בשוק העבודה של היום. ארגונים מתמודדים כיום עם כמויות נתונים (DATA) בהיקף עצום, והם זקוקים לאנשים בעלי יכולת לנתח את אותם הנתונים, ולהפיק מהם תובנות התומכות בקבלת ההחלטות הארגונית. בעזרת חשיבה עצמאית, והישענות על כלי בינה מלאכותית, טכניקות ויישומים לניתוח נתונים, תוכלו לראות את הפוטנציאל הגלום במידע. עבודתו של הדאטה אנליסט היא קריטית לארגונים רבים, והיא יכולה להשפיע על מדיניות, השקעת משאבים, פיתוח מוצרים, שירותים ועוד.

במהלך לימודי Data Analyst יתורגלו מקרים אמיתיים. נלמד את הטכניקות לפי דרישות השוק העדכניות, כך שבסוף המסלול הסטודנט יוכל להציג תיק עבודות מגוון עם ידע עכשווי על מנת לצאת לשוק מוכן ובשל יותר בדרך לקריירה מבטיחה.

בהמשך לכך למי שיש את היכולת לנצל את כוח האלגוריתם לטובת הסקת תובנות עסקיות, ניסיון רב ועבודה פרקטית עם לימוד יכולות תכנות מתקדמות, יוכל להגיע להישגים ולהוביל את התחרות בעולם העסקי.

בשורה התחתונה – להתמצא ולהגיע למסקנות בצורה הרבה יותר עצמאית מאשר אי פעם, וכמובן שנושא זה הולך ומתפתח מידי יום.

בנוסף, במאה ה 21 בעקבות הפיתוח הגלובלי והתחרות הבינלאומית הגוברת יש דרישה מאוד גבוהה לביצוע תהליכי פיתוח מהירים וחדשניים תוך יצירת מוצרים איכותיים וחכמים.

חברות אשר רוצות להיות בחוד החנית של התעשייה חייבות לדעת איך להתמודד עם כמויות עצומות של מידע, או יותר נכון איך להשתמש בכוח האלגוריתם על מנת לנצל את המידע הזה למטרות עסקיות.

קורס Data Analyst למתחילים - קורס דאטה אנליסט לא דורש תואר ראשון או לימודים מהתחום של בינה מלאכותית או כל סוג של התמחות מסוימת. למרות זאת, נדרשת הכרות בסיסית עם עולם המחשבים, ואנגלית ברמה גבוהה.

במה עוסק אנליסט נתונים?

ההשתלבות בהייטק היא חלום של רבים, אך ישנם מסלולי הכשרה המכינים אתכם לתפקידים שונים בהייטק. אנו מאמינים כי על מנת לפתח קריירה מצליחה, חשוב להבין את מאפייני התפקיד. כך תוכלו להעריך האם תחום הלימודים אכן אטרקטיבי עבורכם, והאם תהיו מעוניינים להתמקצע בתחום .ולכן נתחיל בהסבר פשוט על תפקידו של הדאטה אנליסט בארגון.

ההגדרה הפשוטה של Data Analyst היא מנתח מידע לצורך הפקת תובנות. אך תחת המשפט הזה מסתתר עולם ומלואו. בכל ארגון, בהתאם לתחום הפעילות, איש דאטה עשוי להתמודד עם סוג אחר של נתונים. בארגון אחד הוא יכול לזהות בעיות תפעוליות, ולהביא לשינוי ארגוני שיחסוך מיליונים. ובארגון אחר הוא יכול לעלות על מגמות בשוק, ולסייע לעסק לפתח שירות חדש שמתאים לשוק המשתנה.

לצורך עבודתו ה Data Analyst משתמש בכלים שונים לצורך ניתוח הנתונים והפקת התובנות. כמו גם באחריותו להפיק דוחות, לוחות מכוונים והדמיות עבור ההנהלה ומקבלי ההחלטות בארגון.

תפקיד ניתוח מערכות מידע משלב בתוכו ידע מקצועי, חשיבה לוגית ואנליטית, אינטואיציה עסקית, וכמובן סקרנות ויצירתיות, זאת לצד אפשרויות קידום והתפתחות מקצועית כולל שכר גבוה ועתיד מבטיח.

עבודתו של הדאטה אנליסט מתחלקת ל - 4 שלבים עיקריים:

 • השגת המידע ומיון – בדרך כלל המידע יגיע ממגוון רחב של מקורות.
 • חקר המידע וסינון רלוונטיות.
 • ניתוח אנליטי והסקת מסקנות.
 • הצגת המידע.

הגשת פרויקט בסיום הקורס

בסיום קורס דאטה אנליסט - Data Analyst, תוכל להציג פרויקט שלם, הנבנה מהכלים המובילים בשוק היום.

את הפרויקט שהכנתם, תוכלו להציג בגאווה ללקוחות או בריאיוbu, עבודה שתעשו לתפקיד הדאטה אנליסט - Data Analyst מקצועי!

קורס Data Analyst במכללת Real Time הוא קורס מקצועי שיאפשר לך ליצור תיק עבודות מקיף ועמוק, שתוכל להראות לקוחותיך או למעסיקים הפוטנציאליים שלך.

מטרת הקורס היא להכין את הסטודנטים כך שבסיום הלימודים, יהיה להם ניסיון שישרתם בשוק העבודה.

תקופת התמחות והכשרה בסיום הלימודים

לקראת סיום הקורס, הסטודנטים שעברו בהצלחה את המבחנים יתחילו את שלב ההתמחות המעשית במחלקת הפיתוח. שם, הם יעבדו על פרויקטים אמיתיים מהשטח יחד עם מהנדסי החברה. הפרויקטים יכללו משימות חדשות וגם פרויקטים ישנים שהחברה סיפקה ללקוחותיה.

ידוע מממחזורים קודמים שסטודנטים שסיימו בהצלחה את הקורס, עברו את בחינות הגמר וביצעו התמחות מעשית במחלקת הפיתוח של החברה, הושמו לעבודה בזמן קצר יותר, וזאת בעיקר בזכות הידע והניסיון הרב שצברו בהתמחות המעשית.

בסיום תקופת ההכשרה - תהליכי השמה לעבודה

בתחום Data Analysis קיימות מגוון אפשרויות לתעסוקה.

RT Group ידועה בענף ועובדת עם לקוחות במגוון תחומים. חלק מהסטודנטים ימצאו עבודה בחברתנו או באחת מהחברות שהן לקוחות שלנו.

הסטודנטים משתתפים בלמידה מתמשכת תחת ההדרכה של צוות חטיבת הפיתוח שלנו. הצוות כולל מהנדסים מנוסים בארץ המתמחים בפיתוח מערכות תוכנה, חומרה, הנדסה, אינטגרציה, אוטומציה ובדיקות. המהנדסים בקיאים בכל תהליכי ההנדסה, יודעים לבצע בדיקות מעגלים מודפסים, לעבוד עם כרטיסי פיתוח, ולפתח מערכות תוכנה מורכבות.

לאחר השלמת תקופת ההכשרה, אנחנו מעניקים תמיכה מתמשכת ומספקים פידבקים חיוביים והמלצות לחברות השותפות איתנו.

כאשר תזדקק להמלצה בחיפוש העבודה העצמי אישי שלך, אנחנו תמיד נהייה שם בשבילך.

תוכנית לימודים דאטה אנליסט

קורס Data Analyst מורכב ממספר קורסים (או מודולים) להלן רשימת הקורסים המלאה.
ידוע שכל אחד מאיתנו מגיע עם רמת ידע שונה , בכדי להתאים את התכנים בדיוק לצרכיך, ניתן לבחור את המסלול המתאים ביותר לך באופן הבא:
**לימודי Data Analyst במכללה מתקיימים במתכונת היברידית (למידה פרונטלית ולמידה אונליין).

מסלול מקיף

זהו המסלול הכולל את כל הקורסים בתחום כדי ליישם אותך כמומחה בתחום.

 • מיועד לחסרי ניסיון | מעט ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 9-12 חודשיים.
 • 310 שעות אקדמאיות.
מסלול רגיל

זהו המסלול הכולל רק את הקורסים והתכנים הייעודיים כדי ליישם אותך כמפתח Data Analyst.

 • מיועד לבעלי ידע ראשון בעולם ההייטק.
 • משך המסלול בין 6-7 חודשיים.
 • 130 שעות אקדמאיות.
מסלול בבחירה עצמית

במסלול זה באפשרותך לבחור רק את הקורסים והתכנים שאתה יודע שחסר לך ברצונך להשלים.

 • מיועד לאלו בעלי ניסיון בתחום.
 • משך המסלול בין 1-3 חודשים תלוי בשעות האקדמאיות.
Software Programming Courses
קורס פייתון - Python 90 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
בקורס זה נתמקד ב- פייתון 3, במטרה לספק את הידע והניסיון הדרושים לתכנות יישומים בתעשייה מונחת עצמים. נלמד כיצד מפתחים תוכנה באמצעות פייתון. אתם תלמדו טכניקות וכלים המתאימים לפיתוח עם שפת פייתון. נלמד תכנות ברמה מקצועית וגבוהה, המתאימה לחברות ההייטק. מדובר בקורס מאוד מעשי שאיתו נעשה גם שימוש בכרטיסי פיתוח.
שפת Python בימים אלו נחשבת לאחת משפות התכנות הפופולריות והמבוקשות ביותר בתעשיית ההייטק. הפופולריות של שפת תכנות זו והשימוש הנרחב שלה בתעשייה במגוון רחב של פרויקטים הופכים את לימודי פייתון לאחד מקורסי התכנות המבוקשים ביותר שכן הביקוש הוא גדול, תחומי התעסוקה מגוונים ובהתאם לכך יש כדאיות גדולה בבחירת שפה זו להתמקצעות בדרך לקריירה מתגמלת עם עתיד מקצועי מפותח.
קורס SQL 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
לימוד ותרגול של שפת SQL. עבודה יסודית על MYSQL. המטרה בקורס היא ללמוד לבצע תקשורת ופעולות שונות עם בסיס הנתונים.
כל תוכנה פועלות לרוב עם כמויות אדירות של נתונים ברקע כמו למשל SQL. כיום, ניתן לאחסן נתונים אלו בסוגים שונים של מסדי נתונים כמו MySQL או Oracle ב-backend. במהלך תפקיד של בודקי תוכנה הם יצטרכו לאמת נתונים אלה ולכן יש צורך בידע של בסיסי נתונים בשאילתות SQL. זאת כדי לבדוק אם הנתונים המתאימים מאוחסנים בבסיסי הנתונים שלך.
בקורס נלמד - SQL Formal Definitions , The Relational Model, SQL Key Notes, SQL Properties, SQL User Objective , Data Definition Language ועוד.
קורס AWS 35 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
הקורס נועד לעזור לך לקבל הבנה מעמיקה של העקרונות והשירותים הארכיטקטוניים של Amazon Web Services (AWS). תלמד כיצד לעצב ולהתאים יישומי ענן של AWS עם שיטות עבודה המומלצות על ידי אמזון.
קורס GIT (Version Control) 25 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף
מערכת לניהול גרסאות מבוססת קוד פתוח, כלי לשמירת גרסאות של הקוד שלך ותהליך פיתוח תוכנה. מטרת המערכת היא לעזור למפתחים לנהל את הקוד, ולעקוב אחר שינויים בקבצי התוכנה. המטרה היא לייעל את התהליכים במהירות.
בקורס זה תלמדו את תכונות הליבה של Git , זרימת עבודה ודרכים שונות לבטל שינויים או לשמור מספר גרסאות של פרויקט וכיצד לשתף פעולה עם צוותים אחרים והמפתחים. הקורס הוא עבור מתכנתים שרוצים לדעת איך להשתמש בתוכנה, ניהול נכון של גרסאות קוד, פיתוח בצורה הטובה והמתאימה ביותר למפתח ועוד.
Data Analyst Dedicated
קורס Scientific Python 30 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
קורס Scientific Python במכללת RTG הוא חלק ממערך לימודים מתקדם, המכשיר את הסטודנטים ביכולות הנדרשות לניתוח מתקדם של נתונים מדעיים. במהלך הקורס, הסטודנטים מפתחים מיומנויות בשפת Python ומתרגלים שימוש בספריות כמו NumPy, Pandas ו-Matplotlib לעיבוד וניתוח של נתונים. המידע מועבר דרך פרויקטים מעשיים, המאפשרים להחיל את הידע ולפתח יכולות בסביבה ממוקדת פתרונות. בסיום הקורס, הסטודנטים מנהלים ניתוח מעמיק ומציגים את ממצאיהם בפרויקט הגמר. הקורס מעניק לכם את הכלים לפריצת דרך בעולם הנתונים המורכבים.
קורס הדמיית נתונים כללי - Data Visualization 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
קורס הדמיית נתונים כללי במכללת RTG מציע קורס מעמיק של למידת נתונים וניתוח סטטיסטי. הקורס מלמד את הסטודנטים על יכולות הדמייה, ניתוח והבנת טכניקות נתונים באמצעות כלים כמו R ו-Python. במהלך הלימודים, הסטודנטים עוסקים בגיבוש הבנה עמוקה של סוגי נתונים שונים ובנושאי סטטיסטיקה והסתברות. הקורס מתמקד בפרקטיקה מעשית, כאשר הסטודנטים משתמשים בנתונים אמיתיים לתרגול שלבי הדמייה, ניתוח והצגת הממצאים. דרך הקורס, הם לומדים לזהות, להבין, ולהשתמש בנתונים בצורה מקצועית ולהגיע לפתרונות בדרך היעילה ביותר.
קורס הדמיית הנתונים עם Tableau 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
מכללת RTG מציעה קורס הדמיית הנתונים עם Tableau המרכז על פיתוח מיומנויות יעילות בהצגת וניתוח נתונים מורכבים. הקורס מתמקד בהכשרת הסטודנטים להשתמש בכלי ה-Tableau ליצירת ויזואליזציות מרשימות, מחקריות ונוגעות לעסקים. הלימודים כוללים הכרות עם יישומי הנתונים המגוונים בתחומים שונים, כמו כן דגש על יכולת הדמייה מותאמת אישית ופתרון בעיות מורכבות באמצעות ידע בהנדסת הנתונים. סטודנטים רוכשים את הידע והכלים להפיק אינטליגנציה מהנתונים ולתמוך בהחלטות עסקיות מבוססות על ניתוח מעמיק והצגה ברורה.
קורס בדיקות A/B 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
המכללה מציעה קורס בדיקות המתמקד בהכשרת דאטה אנליסטים לביצוע בדיקות מעמיקות ומדויקות של נתונים. הקורס עוסק בתהליכי הכנה, תכנון וביצוע של בדיקות סטטיסטיות וניתוחים שמטרתם לבדוק השפעות, תובנות ופירוק הנתונים. הסטודנטים משתמשים בכלים ותוכנות כמו R ו-Python לניתוח מתקדם של הנתונים. הקורס כולל תרגולים ופרויקטים מעשיים המציבים את הסטודנטים במציאות של דאטה אנליז ומציאת פתרונות מבוססי נתונים לבעיות מגוונות, מה שמעניק את הידע והכישורים הנדרשים לעיבוד מתקדם ולהבנת תוצאות הניתוח, וכניסה מהירה לעולם ההייטק.
קורס ניתוח נתונים בעזרת Excel 20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
קורס ניתוח נתונים בעזרת Excel במכללת RTG הוא תכנית לימודים מקיפה הכוללת יסודות וכלים לניתוח מתקדם של נתונים באמצעות צלילה עמוקה לתוך Excel. במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים כיצד לנתח ולעקוב אחרי טכניקות נתונים באמצעות פונקציות, טבלאות דינמיות וכלים חזקים אחרים הנמצאים בתוך Excel. הקורס עוסק בניתוח נתונים טבלאיים, פרוצדורות חישוב, ניתוח סטטיסטי והצגת תוצאות בצורה ברורה ופשוטה.
קורס ניתוח נתונים בעזרת Power BI  20 שעות אקדמיות ok-full-icon מסלול מקיף ok-standard-icon מסלול רגיל
קורס ניתוח נתונים בעזרת Power BI הינו תכנית לימוד מתקדמת, המכשירה את הסטודנטים לנתח ולהציג נתונים מורכבים באמצעות הכלי המתקדם של Power BI. במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים את השימוש היעיל ב-Power BI ליצירת ויזואליזציות מרשימות, דוחות אנליטיים ועוד. הלמידה כוללת יסודות כתיבה ב-DAX, שפת פורמולות ליצירת מדדים והקשרים בין נתונים. הסטודנטים מתנסים בפרויקטים פרקטיים המעניקים להם כלים ליישום ידע וליצירת תובנות מעמיקות מנתוני העסק. הקורס מפתח יכולות ברמה הגבוהה ביותר לניתוח והצגת נתונים במגוון תחומים.

אלכס שויחט
ראש תחום Machine Learning

לאלכס יש תואר ראשון בתחום מערכות מידע (BSC), תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
אלכס הוא במקצועו מהנדס RT \ Machine Learning. מומחה בתחום ה - AI, עם מעל ל -13 שנות ניסיון בפיתוח, ניהול והעברת פרויקטים מפיתוח לייצור במגוון תחומים כגון, Linux Embedded.
לאלכס יש ניסיון עם עבודה בשילוב Machine learning ו- Deep Learning בתחום ה- Computer Vision ו- Data Analysis.

teacher-image-אלכס-שויחט

תנאי קבלה

 • כישורי מחשב בסיסיים (הפעלת Windows OS).
 • ידע בסיסי במתמטיקה וסטטיסטיקה (אין צורך להיות מתמטיקאי רק הבסיס).
 • אין צורך בניסיון קודם בתכנות.

למי מתאים קורס Data Analyst

 • אנשים שרוצים להשתלב בתעשיית ההייטק ואין להם רקע בתכנות.
 • בוגרי מכללות או אוניברסיטאות המעוניינים להתמחות בתחום ה Data Analyst.

תהליך הלימוד

תהליך הלימוד צעד ראשון
תהליך הלימוד צעד שני
תהליך הלימוד צעד שלישי

בשלב זה נלמד קורסים רלוונטיים לתחום בלמידת מכונה. קורסים ממוקדים בבינה מלאכותית AI

בשלב זה נלמד תוכנות פיתוח שונות כמו פייתון, SQL ועוד.

145 שעות פרויקט גמר

תעודות גמר והסמכות

דרישות לזכאות תעודת גמר
 • השתתפות לפחות 80% משעות המסלול
 • הגשת פרויקט הגמר / מבחן מסכם בציון 70 ומעלה
 • חובת הגשת מטלות הקורס לרבות תרגילים, עבודות בית, ופרויקטים
בסיום קורס Data Analyst תוענק תעודת גמר מטעם RTG.
תעודת בוגר/ת Real Time College מוכרת בתעשיית ההייטק הגלובלית ונחשבת מקצועית.
אנו עובדים בשיתוף עם משרד העבודה והרווחה.
אישור ההכרה ופיקוח הניתן ע"י משרד הכלכלה למכללת RTG בתחום. מספר מגמה 3362.

למה ללמוד איתנו

שיעורים פרטיים
פיתוח פרויקטים
השמה להייטק
קורס חוזר
שכר הלימוד
השיעורים מוקלטים

תהליך ההשמה להייטק

תהליך השמה צעד ראשון
תהליך השמה צעד שני
תהליך השמה צעד שלישי

השמה בחברת הייטק

teacher-image- ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק -

ליווי מלא עד לראיון העבודה והשמה בחברת הייטק

REAL TIME GROUP הוא בית תוכנה ומרכז הדרכה המספק שירותי פיתוח, הדרכה והשמה למאות חברות הייטק בארץ ובחו"ל.

צוות משאבי אנוש איתך מהרגע שבו אתה מסיים את הקורס וגם לפני. במהלך תהליך הכנת הפרויקט, נכין איתך את קורות החיים עם הכנת תיק עבודות שיצטרף אליו.

במהלך ההכשרה חטיבת ההשמה תבנה אתכם קורות חיים ותכין אתכם לראיונות עבודה, על מנת שתגיעו למעמד מוכנים ותפגינו מקצועיות וידע מעשי.

מחלקת כח אדם יציגו בפניך את אפשרויות התעסוקה הקיימות. כלל הסטודנטים יקבלו ליווי מלא עד להשמה בהייטק. חלק מהסטודנטים יוכלו להשתלב בחברתינו, כחלק מהצוות או להתראיין אצל אחת מחברות ההייטק שאנו עובדים בשיתוף פעולה.

המטרה שלנו היא, לדאוג לכניסתכם החלקה לעולם ההייטק. בואו לקבל הכשרה, כלים, ידע וניסיון הנדרשים לעבודה בתעשיית ההייטק.

מדריכי לימוד Data Analyst

Click to Load

קורס Git 1

Click to Load

קורס Git 2

Click to Load

תרגיל לדוגמא - קורס SQL

שכר לימוד

אתה יכול לשלם את שכר הלימוד שלך מראש באמצעות תשלום עצמי, תשלום מעסיק או סיוע ממשלתי.

ישנן אפשרויות רבות של הלוואות אישיות שתוכלו לחקור ולשאול

מלגות זמינות לחיילים משוחררים ואזרחים ותיקים.

חיילים משוחררים ואזרחים ותיקים יכולים לגשת ל הטבות ומלגות מסוימות

חוות דעת סטודנטים

Click to Load
Click to Load
Click to Load

שאלות ותשובות נפוצות

תנאי הקבלה למסלול לימודי פיתוח בינה מלאכותית הם: ראיון ידע מקצועי + בחינה. בעלי רקע ו/או ניסיון בפיתוח. אנגלית ברמה גבוהה. ראיון ידע מקצועי + בחינה. מהנדסים ובוגרי תארים בתחום המדעים – יתרון. ידע וניסיון במערכת ההפעלה Linux – יתרון.

תחום הבינה המלאכותית תופס חלק יותר ויותר משמעותי במגוון רחב של תחומי בחיים, מטבע הדברים עולה הביקוש מצד חברות ההיטק לעובדים מיומנים בתחום. חברות מובילות בתחומי הפיננסיים, רפואה, תעשייה בטחונית, פיתוח רכבים אוטונומים ועוד מחפשים באופן תמידי אחד מפתחי בינה מלאכותית AI.

שיעורי בית פיתוח תיק עבודות, ומבחני ידע הם חלק ממבנה המסלול ומיועדים ליישר קו עם דרישות התעשיית ולהעניק באופן מקצועי את החומר הנלמד והידע הרלוונטי לדרישות תעשיית ההייטק

מסלול ההכשרה מתקיים בסניף תל אביב: רחוב נחלת יצחק 32, תל אביב-יפו. יש תחבורה ציבורית נוחה, ליד תחנת רכבת השלום- תל אביב, חנייה קרובה ועוד.. אנו מלמדים באופן היברידי בהתאם להנחיות הממשלה. צרו איתנו קשר למידע נוסף

המרצים במסלול Machine Learning מעבירים את החומר הנלמד בשפה העברית אך חומרי הלימוד והעבודת הפיתוח הם בשפה האנגלית

מחלקת השמה של RT GROUP תעזור לך בכתיבת קו'ח והכנה לראיון עבודה האישי בהתאם לתקנון המסלול, צרו איתנו קשר למידע נוסף וייעוץ לימודים בתחום

מסלול ההכשרה לפיתוח Machine Learning כולל בתוכו עזרה פרטנית ושיעורים חוזרים בהתאם לצורך ולתקנון המסלול, לקבלת פרטים מלאים צרו איתנו קשר להסבר מקיף.

טבלת שכר של Data Analyst

תחום ניתוח מערכות מידע כיום מאוד מבוקש בעולם ההייטק והדרישה לעובדים מקצועיים הביאה בצורה טבעית לעלייה בשכר.

1- 3 3- 5 6- 10 ניהולי
מפתח/ת אלגוריתמים 18,000-22,000 ₪ 21,000-28,000 ₪ 26,000-34,000 ₪ 30,000-36,000 ₪
מפתח תוכנה Python 15,000-20,000 ₪ 20,000-28,000 ₪ 25,000-32,000 ₪ 27,000-35,000 ₪
מפתח/ת C 16,000-20,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-33,000 ₪ 28,000-36,000 ₪
מפתח/ת C++ 16,000-20,000 ₪ 18,000-28,000 ₪ 27,000-33,000 ₪ 28,000-36,000 ₪
Data Analyst 12,000-15,000 ₪ 16,000-26,000 ₪ 23,000-28,000 ₪ 30,000+ ₪
Data scientist 25,000-30,000 ₪ 30,000-40,000 ₪ 40,000-45,000 ₪ 45,000-55,000 ₪
Machine Learning | Deep Learning 30,000-35,000 ₪ 35,000-40,000 ₪ 40,000-45,000 ₪ 45,000-55,000 ₪

מאמרים בתחום ההייטק

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group