השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

מה זה סייבר?

כאשר אנחנו בוחנים את אפשרויות הקריירה שלנו, כדאי להסתכל קדימה, הרבה קדימה, ולחשוב מה יעשה אותנו מאושרים. כדאי שנשאל מה מעניין אותי? באיזו סביבה ארצה לעבוד? מה תהיה רמת השכר? כמה זמן אוכל לעסוק בתחום? והאם יש לי ביטחון תעסוקתי?

לפני שנענה על השאלות, בואו נבין מה זה סייבר. עולם הסייבר מתמודד עם הגנה מפני מתקפות אלקטרוניות, פריצות למחשב הביתי, פריצות לאתרי אינטרנט ולשרתים.

שלב שני- האם קורס סייבר מתאים לי?

עכשיו כשהבנו קצת מה זה סייבר, נאפיין מיהם אנשי הסייבר. הם נמצאים בחזית הטכנולוגיה ופתוחים לאתגרים חדשים. הם טובים בפתרון בעיות, עם גמישות מחשבה וכמובן בעלי אתיקה גבוהה. אם אתם עונים על הדרישות האלה, אתם תאהבו לקרוא את החלק הבא.

במבט חטוף על שוק העבודה בישראל בשנים האחרונות, שוק הייטק הוא המגזר המוביל ברמת השכר ותנאי ההעסקה של העובדים. זאת תוצאה של השינוי שהביא אתו האינטרנט ולכולנו ברור שזאת רק ההתחלה- יותר שירותים ניתנים ברשת מתמיד ומידי שנה עולה כמות המכשירים שמתחברים לאינטרנט.

למשל, בתים חכמים ו"האינטרנט של הדברים" (IOT) כבר צוברים תאוצה, מכוניות חכמות בהליכי פיתוח מתקדמים וערים חכמות ממש מעבר לאופק. ככל שהעולם שלנו עובר לשליטה דיגיטלית, כך יהיו גורמים שינצלו את הפרצות לחדור לארגונים ממשלתיים, לחברות פרטיות ואפילו למחשבים וטלפונים של אנשים פרטיים ולהשתמש במידע לרעה. תפקידה של תעשיית הסייבר הוא למנוע אירועים אלו ולכן הדרישה לאנשי סייבר רק תגבר עם השנים.

מכללת Real Time מסייעת לסטודנטים להתגבר על חוסר הידע והניסיון, ובנתה מסלול לימודים ייחודי המשלה הכשרה והשמה בסוף הלימודים. במסגרת קורס אבטחת מידע וסייבר הסטודנטים ילמדו בסביבה אינטראקטיבית כיצד לסרוק, לבדוק, ולאבטח את המערכות שלהם, כאשר הדגש הוא על לימודים פרקטיים, ותרגול מעשי.

בסוף הלימודים, הסטודנטים יתחילו בסטאז' על פרויקטים במעבדות החברה, שיקנה להם ניסיון אמיתי שיוכלו להציג למעסיק הבא שלהם. בנוסף, הסטודנטים ייהנו מסדנת השמה לעבודה שכוללת הדרכה איך לבנות קורות חיים, פרופיל לינקדאין ולהצליח בראיונות עבודה.

שלב שלישי- איך מתקבלים לתפקיד בסייבר ללא ניסיון?

תחום הסייבר התפתח בשנים האחרונות בקצב גבוה, ומוסדות האקדמיה עדיין לא נותנים לסייבר את המקום במדעי המחשב. לכן, הדרך הטובה ביותר היא ללמוד בקורס שמסמיך למקצועות הסייבר ומותאם לאנשים ללא רקע או ניסיון. יחד עם זאת, מאחר ואין הכשרות סייבר באקדמיה והביקוש רב, הרבה מתכנתים או אנשי IT שמחפשים שדרוג מתמודדים על אותן משרות ויוצרים תחרות קשה לחסרי ניסיון להתקבל.

ישראל היא מדינה מובילה בתחום כבר היום וחסרים אלפי אנשי סייבר בשוק העבודה. כתוצאה מכך, בעלי ידע בסייבר מבוקשים גם כמפתחים בחברות סייבר וגם כאנשי סייבר בחברות מכל תחומי העשייה. השכר של מתחילים (באלפי שקלים) הוא 8-13, עולה ל- 12-19 ומעל ל- 20 כעבור 5 שנים. מאחר ותעשיית הסייבר תמשיך לגדול גם בעתיד, אנשי הסייבר יגלו שהם תמיד מבוקשים והזדמנויות התעסוקה שלהם רבות ומגוונות.

חטיבת ההשמה של Real Time ילוו את הבוגרים עד למציאת המשרה הנחשקת או כעובדים במיקור חוץ.

 

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group