השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

איפה מומלץ ללמוד Devops?

נשאלת השאלה איפה מומלץ ללמוד Devops? ובכן, ניתן למצוא מקומות רבים ללמוד. מכללת RTG הינה מכללה טכנולוגית למקצועות התכנות וההייטק, והיא מציעה את אחד ממסלולי ה- devops הפופולריים והאיכותיים ביותר.

מסלול ה- Development & Operation הוא מסלול שאורכו 510 שעות והוא מועבר על ידי מיטב המרצים הבכירים בתחום, כולם בעלי ניסיון ורזומה של עמדות מפתח בעולם ההייטק.

במהלך הלימודים, הסטודנטים לומדים כלים רבים כגון שפות תכנות, מערכות קוד פתוח ותהליכי אוטומציה, ולומדים כיצד לשלב בין הכלים השונים כדי ליצור סביבות ארגוניות יעילות.

אחד מן הדברים שהופכים את הלימודים במכללה לכל כך פופולריים, הוא העובדה שמסיימי הקורסים משתלבים בקלות ובמהירות במשרות בתעשייה.

הלימודים השונים במכללה כוללים גם סטאז' מעשי בחטיבת הפיתוח, במהלכו הסטודנטים לוקחים חלק פעיל בפיתוחי הייטק חדשים, תוך שהם מלווים במהנדסים ומרצים בכירים.

בנוסף, בשיתוף עם חטיבת ההשמה, הסטודנטים בונים תיק עבודות ובו פרויקט גמר, עובדים סדנת הכנה לראיונות עבודה ונשלחים עם תום הלימודים לסשן של ראיונות.

מכללת RTG מהווה רק זרוע אחת בקבוצה טכנולוגית שהוקמה בשנת 2007 ומאז נחשבת לאחת הבולטות בשוק בארץ.

לקבוצת RTG ישנן 3 חטיבות:

1. חטיבת ההדרכה אשר היא המכללה

2. חטיבת הפיתוח - אשר מתפקדת כחברת ייעוץ ושיתוף פעולה עם יזמויות טכנולוגיות חדשניות

3. חברת ההשמה אשר אחראית למיקור חוץ של מחפשי עבודה וארגונים אשר להם משרות פנויות.

בעולם שבו התחרות כל כך גדולה, הבחירה שלנו במוסדות לימוד צריכה להיות מושפעת מהתוצאות בשטח, ממצב התעסוקה של בוגרי המכללות. היתרון הגדול של מכללת RTG הוא בחטיבת ההשמה שעובדת בצמוד ובמקביל לחטיבת ההדרכה, ויחד הן מייצרות את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, אשר רלוונטיים לדרישות האחרונות ביותר שוק.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group