השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!
תוכן עניינים

מכללת RTG הינה מכללה למקצועות התוכנה אשר הוקמה בשנת 2007, מתוך תפיסה חדשה להוראה טכנולוגית בישראל.

המטרה הייתה להציע אלטרנטיבה למסלולי ההכשרה הארוכים, המבוזבזים והמיותרים אותן מציעות האוניברסיטאות. בעידן בו ניתן לצרוך מידע בכל מקום ובכל זמן, מכללת RTG שמה לעצמה למטרה לייצר מסלולי לימוד שיהיו הכי רלוונטיים לדרישות תעשיית ההייטק האחרונות.

במקום לבזבז המון שעות אקדמיות על קורסים שבסופו של דבר בכלל אין מה לעשות איתם, במכללה למדים הסטודנטים גם את החומר העדכני ביותר, וגם כיצד ללמד את עצמם בעתיד להשתכלל באופן עצמאי. בחיפוש לדוגמה של קורס דבאופס חוות דעת בוגרים, ניתן למצוא המלצות חמות מסטודנטים לשעבר שהיום כבר מובילים צוותים גדולים וחברות שלמות.

תיאור של פרויקט דבאופס שנעשה במכללה

פרויקט שבו לקח הסטודנט את התוכנות שעבדו על שרת בפני עצמו, הפך הכל לתרבות הדבאופס, עם קונטיינרים של דוקר והעלנו הכל לקוברנטיס. 

הפרויקט הוא להפוך שיטות העבודה הישנות ליעילות וחדשות יותר. איך עושים את זה?

הופכים הכל לתרבות דבאופס. שזה אומר, עבודה עם קונטיינר של דוקר, וניהול שלהם באמצעות קוברנטיס שדואגת שהכל יעבוד בצורה רציפה וגם אם תהייה בעיה הקוברנטיס יודע לשחזק ולדאוג שכל הסרויסים עובדים בצורה רציפה.

אחרי כל זה, הוספנו לזה כלי של מוניטורים, פרומיטוס וגראפאנה שעוזרים לנו לקבל את המטריקות של תפעול ובצורה זו אנחנו יודעים איך לתפעל בעיות.

 

 

 

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group