מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס דבאופס חוות דעת

מכללת ריל טיים הינה מכללה למקצועות התוכנה אשר הוקמה בשנת 2007, מתוך תפיסה חדשה להוראה טכנולוגית בישראל. המטרה הייתה להציע אלטרנטיבה למסלולי ההכשרה הארוכים, המבוזבזים והמיותרים אותן מציעות האוניברסיטאות. בעידן בו ניתן לצרוך מידע בכל מקום ובכל זמן, מכללת ריל טיים שמה לעצמה למטרה לייצר מסלולי לימוד שיהיו הכי רלוונטיים לדרישות תעשיית ההייטק האחרונות. במקום לבזבז המון שעות אקדמיות על קורסים שבסופו של דבר בכלל אין מה לעשות איתם, במכללה למדים הסטודנטים גם את החומר העדכני ביותר, וגם כיצד ללמד את עצמם בעתיד להשתכלל באופן עצמאי. בחיפוש לדוגמה של קורס דבאופס חוות דעת בוגרים, ניתן למצוא המלצות חמות מסטודנטים לשעבר שהיום כבר מובילים צוותים גדולים וחברות שלמות.

קורס דבאופס מעשי

שאיפה לידע

אנשי תוכנה שלא מתעדכנים כל הזמן בפיתוחים הטכנולוגיים סובלים מחיי מדף קצרים מאד ומוצאים את עצמם לא רלוונטיים למקומות העבודה. לעומתם, בוגרי ריל טיים מצליחים לטפס לתפקידי מפתח בחברות סטארט אפ והייטק, מתוך גישה השואפת להיות תמיד אנשי התוכנה המקצועיים ביותר. החל מאנשי דבאופס, דרך אנשי סייבר, ועד לבודקי תוכנה ומתכנתים.

add header

ישנם לא מעט מרכיבים בזכותם בוררים בין מוסדות להכשרה בטרם נרשמים ללימודים.

בין אם מדובר באוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר פרטיים ואפילו סדנאות לשיעורים פרטיים. אך מבין הסיבות הרבות בגללן נבחר במוסד כזה או אחר, אנחנו צריכים תמיד לזכור שמוסדות לימודיים נמדדים יותר מכל בחוות הדעת של הבוגרים. על הנייר, סילבוסים ומרצים יכולים להישמע כמו פסגת ההוראה, אך בפועל, ישנו פער משמעותי בין הידע המועבר בקורס לימודי דבאופס לאופן בו הוא מועבר. מכללות אשר מצליחות להעניק ידע, אך גם להוות מקפצה לקריירה טובה, הן המכללות אשר צריכות להיות במרכז בחירתם של סטודנטים.