מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס לימודי Devops הוא קורס שיותר ויותר אנשי הייטק חפצים בו.

את הקורס מבצעים אנשים בעלי ידע וניסיון בעולם ההייטק והתוכנה שרוצים להתקדם לתפקידים משמעותיים יותר. Devops הוא מושג המתאר מתודולוגיית עבודה רווחת בעולם ההייטק של ימינו והוא מאחד את המילים development & operation- כלומר, פיתוח ויישום. מטרתם של אנשי הדבאופס הוא להצליח לנהל מערכות עבודה מורכבות ולגשר בין תהליכי הפיתוח והייצור של החברות. אנשים אלה מגיעים מרקע של תוכנה ויודעים בעצמם להשתמש בשפות כגון פייתון או ג'אווה, אך גם בכלי ניהוליים מורכבים יותר כגון DOCKER ו- LINUX.

קורס לימודי Devops

הכשרת אנשי Devops במכללת ריל טיים נחשבת לאחת מן ההכשרות המדויקות והאיכותיות בישראל, ולכן אנשי הדבאופס של ריל טיים נחטפים על ידי חברות עם תום לימודיהם. מסלול הדבאופס אורך 480 שעות אקדמיות המתפרסות על פני שניים- שלושה מפגשים בשבוע למשך עשרה חודשים. במהלך הקורס הסטודנטים למדים כלים רבים ומתמקצעים בגישות עבודה כגון agile שמטרתן להצליח לבנות מערכות ארגוניות יעילות שיודעות להגיב לצורכי השוק ולתקלות בזמן אמת. בעולם שבו מדי יום קמים מספר סטארט אפים המפתחים אפליקציות, אנשי דבאופס הפכו מבוקשים מאד ונדרשת מהם ראיית מאקרו, ניסיון בשטח ויכולות ניהול גבוהות. בסיום הלימודים, הסטודנטים עוברים סדנה בחטיבת ההשמה שמכינה אותם לסבב ראיונות עבודה למשרות Devops מצוינות.

קורס לימודי devops

מכללת ריל טיים

קורס דבאופס אונליין הם רק מסלול אחד מיני רבים במכללה. ניתן למצוא גם מסלולי מערכות משובצות מחשב, מסלול בדיקת תוכנה ואוטומציה, מסלול סייבר ואבטחת מידע, ועוד. מלבד המסלולים המלאים, המכללה מציעה גם קורסים ממוקדים למי שחפץ בהרחבת והעמקת הידע או דווקא בהתנסות זהירה וראשונית בעולם התוכנה. כך ניתן למצוא קורס תכנות פייתון ושפת C שאורכם כחודשיים או שלושה.