ראשי » קורס devops אונליין מומלץ

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  חיפושים בגוגל אחר קורס devops אונליין מומלץ נמצאים בתנופה מתמדת, ולא לחינם.

  בעשר השנים האחרונות, מתודולוגיית הדבאופס הפכה מתחום בו שלטו מתי מעט, למתודולוגיה שהיום כל סטארט אפ רוצה לפעול על פיה. בתרבות המובייל של ימינו, עם סביבות עבודה כגון agile, ואנשי מקצוע כגון מפתחי full stack, המהירות היא אחד מן הצרכים החשובים ביותר בפיתוחן של אפליקציות. עולם הסטארט אפ נמצא בתחרות מתמדת של פיתוח מוצרים בקצב מסחרר. אנשי devops מקצועיים מסוגלים לקחת חברה ולייעל אותה באופן שיציב אותה כמה צעדים לפני כל המתחרים, תוך שהם משלבים בין התהליכים השונים של החברה ליצירת סביבה ארגונית אופטימלית.

  קורס devops אונליין מומלץ

  למעשה, devops היא תפיסה תרבותית חדשה יחסית של ארגוני הייטק, שמטרתה לחבר בין הזרועות השונות ולנהל את תהליכי החברה מתוך ראיית מאקרו- החל מתהליכי הפיתוח, דרך תהליכי הייצור תהליכי האוטומציה ובדיקות התוכנה, ועד לתהליכי השיווק של החברה והמוצר. המטרה היא להיות בכל רגע נתון הכי רלוונטיים לצורכי השוק, להיות קשוב לצורכי המרקטינג ולהצליח לעשות אדפטציה למוצר בהתאם. אנשי devops משתמשים בכלים ניהוליים שונים ובקיאים במערכות ופלטפורמות כגון DOCKER ו- LINUX. הם יודעים להשתמש בשפות תכנות כגון פייתון ולבצע תהליכי אוטומציה תוך שימוש בסקריפטים בשפות כגון ג'אווה סקריפט. אנשי דבאופס הם לרוב אנשי מקצוע מתחום ההייטק שמחליטים להרחיב את אופקיהם, ורמות השכר ההתחלתיות נעות בין עשרים לעשרים וחמישה אלף שקלים.

  מכללת ריל טיים

  לימודי devops israel במכללת ריל טיים הוא קורס פרונטלי שנפרש על פני 510 שעות אקדמיות. הקורס מיועד לאנשים בעלי ניסיון ב- QA, בתכנות וב- IT. לחסרי ניסיון, ישנה אפשרות לעשות מכינה או להתחיל מהכשרות שמתאימות יותר לחסרי ניסיון, כגון מסלול בודקי התוכנה QA.