מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס Malware Analysis


Malware Analysis-image

אודות הקורס

Malware Analysis

בקורס Malware analysis נלמד איך לפרק ולהבין איומים פוטנציאלים, תוכנות זדוניות וכמו כן איך יוצרים פתרונות ותוקפים את האיום בחזרה. בנוסף, אחת השיטות היעילות לביצוע Malware Analysis היא Reverse engineering, ובקורס זה נלמד את שיטות העבודה היעילות ואת השימוש הנכון בשפות התכנות, על מנת לבצע פעולות מסוג זה בשביל לסגור את הפרצות ולמונע מהאקרים את מבוקשם.

 

שימוש ב SIEM להגנת סייבר

בעזרת פלטפורמת SIEM ניתן לאסוף לוגים מהרשת ולסנן אותם לטובת המשך ניתוח וזיהוי דפוסים בעיתיים שמהווים סכנה.
SIEM יכולה לסרוק כמויות עצומות של מידע ובמהירות ולהתריע על סכנות, תוך השוואה של קבוצות נתונים כאשר כל אחד בנפרד יכול להיחשב כתקין, אבל כאשר הפלטפורמה מבצעת את פעולתה ומזהה דפוסים מסוימים היא יכלה להתריע על סכנה. שימוש ב SIEM הוא נפוץ מאוד ומבוקש מאוד בתעשיית הסייבר המקומית והבינלאומית בקרב ארגונים רבים.

שימוש ב SIEM הוא נפוץ מאוד ומבוקש מאוד בתעשיית הסייבר המקומית והבינלאומית בקרב ארגונים רבים.

בקורס זה נלמד באופן מעשי את שיטות האקרים לשתול תוכנות זדוניות, תולעים, סוסים טרויאנים וכל פעולה זדונית אחרת אשר באה לשרת את המטרה של חדירה לטובת ביצוע פעולת זדון במרחב הדיגיטלי. בעזרת לימודי ניתוח Malware ושימוש מעשי ב- SIEM ניתן לקבל ידע מגוון ומעשי לביצוע פעולות אפקטיביות וחשובות בתור אנשי הגנת סייבר וכך להביא לערך רב עבור מאמצי ההגנה בפני האקרים.

מבנה הקורס

Introduction to Malware
Vulnerability
Malware Detection
Malware Analysis Techniques

קורסי המשך

מומלץ לבחור קורסי המשך בהתאם למסלול ההכשרה הרצוי.