מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

לימודי אבטחת מידע וסייבר הם המפתח להשתלב בתחום החם ביותר בהייטק, שכן יותר ויותר תחומים בעולמנו נשלטים על ידי האינטרנט, המחשב והסלולר וכך גם החשיפה לאיומי שמקורם ברשת. אנשי הסייבר (cyber) הם האנשים שתפקידם למנוע התקפות באמצעים אלו ולהתמודד עימם. כבר היום אנחנו רואים שהביקוש לאיוש תפקידים אלו הוא כל כך גבוה, שיש מחסור של אלפי עובדים בישראל ומיליונים בעולם!

לפני שנצלול אל עולם הסייבר, בואו ניקח רגע לחשוב כמה פעמים ביום אנחנו מבצעים פעולות ברשת כמו הודעות, בדיקת חשבונות פיננסיים, צפייה באלבומי תמונות ורכישות ברשת, ונראה שחלק גדול מהחיים שלנו מתנהל שם. זאת כמובן רשימה חלקית וניתן להוסיף לה גם את העבודה שלנו, תפעול מערכות

פיזיות בבית כמו מצלמות אבטחה, מנעולים, מזגנים, הפעלת דוד חשמל, תריסים ועוד. במבט אל העתיד, יותר מכשירים יישלטו אונליין כמו מכוניות אוטונומיות, ערים חכמות ומגוון רחב של מכשירים מתחום ה IOT ("האינטרנט של הדברים").

זאת הסיבה שהביקוש לאנשי אבטחת מידע והשפעתם על חיינו רק תתגבר עם השנים. יחד עם הביקוש מגיעים גם תנאי שכר והטבות שהופכים את התחום לאטרקטיבי במיוחד ולא רק מאתגר.

לימודי אבטחת מידע וסייבר

קורס סייבר ואבטחת מידע

המקום הטוב ביותר ללימודים, הוא במקום שבו תוכלו לנצל את המשאבים שלכם בצורה מיטבית, כלומר רכישת ידע פרקטי הניתן על ידי מומחים וגם  מבטיח כרטיס כניסה לתעשיית הסייבר כעובדים מן השורה. מכללת Real Time בנתה מסלול ייחודי ומותאם, המתמקד בלימודיים מעשיים עפ"י הסטנדרט הנדרש בתעשייה כיום. המטרה היא לרכז את הלימודים, כך שבסוף הדרך הבוגרים יקבלו את הידע והניסיון הרלוונטיים כדי להתקבל לעבודה ולהיות עצמאיים.

קורס אבטחת מידע וסייבר מלמד כיצד להתגונן מפני מתקפות אלקטרוניות ופריצות לאתרי אינטרנט, שרתים ולמחשב הביתי החל מהקניית תהליכי חשיבה וידע, דרך תרגול מעשי , ובסופו מכין להסמכת CEH הבינלאומית.

בקורס ניתן דגש על חוויית לימודים חדשנית ומתקדמת והלימודים מתקיימים בהרצאות פרונטליות מול מרצה בכיתה, או קורס סייבר אונליין לגמישות ונוחות מרבית של הסטודנט. כל ההרצאות (גם אלה שבכיתה) מוקלטות וניתנות לשמיעה חוזרת בכל זמן.

אנחנו מאמינים בלימודים תוך כדי תרגול מעשי (הרבה תרגול) ולכן חלק מהלימודים מוקדש לתרגילים ולפרויקטים ולכל התלמידים ניתנת גישה אל פורטל המידע באתר המכללה הכולל תרגילים נוספים, סרטונים ומצגות.

סייבר ואבטלת מידע

קורס סייבר למתחילים

על מנת ללמד את התכנים בצורה מיטבית, הקורס נבנה בצורה המחלקת את הלימודים למיומנויות ושפות תוכנה לצד מודולים מתחום הסייבר באופן הבא:

Software Tools

Cyber Modules

עיקר היעדים הנלמדים בלימודי אבטחת מידע וסייבר הם כיצד מגנים על השכבות הבאות:

  1. integrity – זוהי הגנה מפני שינוי זדוני של המידע או השמדתו ואימות זהות בעלי המידע.
  2. confidentiality - הגנה על פרטיות וזכויות קניין באמצעות הגבלת של הגישה או החשיפה.
  3. Availability – גישה זמינה ויעילה אל המידע בכל זמן נתון.

איך מתקבלים לעבודה בסייבר?

על הנדבך של לימודי אבטחת מידע, חשוב להוסיף ניסיון מעשי שייתן לבוגרים את היתרון החשוב על פני מועמדים אחרים, כמו גם להראות למעסיק את היכולת לעבוד באופן עצמאי.

תכנית הסטאז' בסוף הלימודים משלבת את הבוגרים בעבודה על פרוייקט של חטיבת התוכנה במעבדות החברה. במהלך הסטאז' הבוגרים יצברו ניסיון מעשי על מה שלמדו, על תהליכי העבודה והפיתוח בעולם האמיתי וגם עבודה לצד אנשי פיתוח ו- QA במעבדות החברה.

זה המקום להוסיף שחטיבת ההשמה שלנו מלווה את הבוגרים עד להשמה, מעבירה להם הדרכה בנושא הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים באופן נכון ומתאמת להם ראיונות עבודה  בחברות המובילות במשק ובחברות סטארט-אפ.

לקבלת פרטים מלאים אודות מסלולי לימודי סייבר עד להשמה לחצו כאן או התקשרו ישירות לטלפון 077-7067057 למוקד מידע ורישום ואנחנו מבטיחים לסייע.