השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

עולם הסייבר

לימודי אבטחת מידע וסייבר הם המפתח להשתלב בתחום החם ביותר בהייטק, שכן יותר ויותר תחומים בעולמנו נשלטים על ידי האינטרנט, המחשב והסלולר וכך גם החשיפה לאיומים שמקורם ברשת. אנשי הסייבר (cyber) הם האנשים שתפקידם למנוע התקפות באמצעים אלו ולהתמודד עימם. כבר היום אנחנו רואים שהביקוש לאיוש תפקידים אלו הוא כל כך גבוה, שיש מחסור של אלפי עובדים בישראל ומיליונים בעולם!

לפני שנצלול אל עולם הסייבר, בואו ניקח רגע לחשוב כמה פעמים ביום אנחנו מבצעים פעולות ברשת כמו הודעות, בדיקת חשבונות פיננסיים, צפייה באלבומי תמונות ורכישות ברשת, ונראה שחלק גדול מהחיים שלנו מתנהל שם. זאת כמובן רשימה חלקית וניתן להוסיף לה גם את העבודה שלנו, תפעול מערכות

פיזיות בבית כמו מצלמות אבטחה, מנעולים, מזגנים, הפעלת דוד חשמל, תריסים ועוד. במבט אל העתיד, יותר מכשירים יישלטו אונליין כמו מכוניות אוטונומיות, ערים חכמות ומגוון רחב של מכשירים מתחום ה IOT ("האינטרנט של הדברים").

זאת הסיבה שהביקוש לאנשי אבטחת מידע והשפעתם על חיינו רק תתגבר עם השנים. יחד עם הביקוש מגיעים גם תנאי שכר והטבות שהופכים את התחום לאטרקטיבי במיוחד ולא רק מאתגר.

איך מתקבלים לעבודה בסייבר?

על הנדבך של לימודי אבטחת מידע, חשוב להוסיף ניסיון מעשי שייתן לבוגרים את היתרון החשוב על פני מועמדים אחרים, כמו גם להראות למעסיק את היכולת לעבוד באופן עצמאי.

תכנית ההכשרה בסוף הלימודים משלבת את הבוגרים בעבודה על פרויקט של חטיבת התוכנה במעבדות החברה. במהלך תקופת ההכשרה הבוגרים יצברו ניסיון מעשי על מה שלמדו, על תהליכי העבודה והפיתוח בעולם האמיתי וגם עבודה לצד אנשי פיתוח ו- QA במעבדות החברה.

זה המקום להוסיף שחטיבת ההשמה שלנו מלווה את הבוגרים עד להשמה, מעבירה להם הדרכה בנושא הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים באופן נכון ומתאמת להם ראיונות עבודה  בחברות המובילות במשק ובחברות סטארט-אפ.

לקבלת פרטים מלאים אודות מסלולי לימודי סייבר עד להשמה לחצו כאן או התקשרו ישירות לטלפון 077-7067057 למוקד מידע ורישום ואנחנו מבטיחים לסייע.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group