ראשי » קורס DevOps engineer

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  עולם ההייטק הוא עולם שנמצא בשינוי ובהתפתחות מתמדת. במקביל להתקדמות במחקר המדעי ובפיתוחים טכנולוגיים, חברות הייטק צריכות להישאר במצב של מסוגלות לאדפטציה תמידית על מנת שיוכלו להישאר רלוונטיות. החל מפיתוחים של רכיבים כימיים המאיצים תהליכים ועד לשפות תכנות חדשות ומתוחכמות. היכולת שלנו להשתמש בטכנולוגיה גבוהה יותר, מייצרת יתרונות למוצרים אותם אנחנו מפתחים. בהתאם, גם שוק העבודה של ההייטק משתנה, ובעוד מקצועות אחדים הופכים ללא רלוונטיים, מקצועות אחרים מתפתחים. כך לדוגמה, ניתן לראות כיצד בשנים האחרונות תחום ה- DevOps כובש את חברות ההייטק והסטארט אפ.

  קורס DevOps engineer

  דבאופס היא למעשה מתודולוגיית עבודה אשר מטרתה לגשר בין תהליכים שונים, ולהיות הדבק המאחה שבין מחלקות הפיתוח ומחלקות הייצור של חברות ההייטק. אנשי הדבאופס הם אנשים בעלי בקיאות במגוון רחב של תהליכים ומטרתם להצליח לייעל את פיתוח המוצר בהתאם לדרישות השוק ולפיתוחים הטכנולוגיים. בתהליך הדבאופס משתמשים בשיטות אוטומציה ו- Agile אשר הופכות את כל תהליכי החברה לאפקטיביים ופרודוקטיביים יותר. אופי העבודה מזכיר במידת מה משרות של ניהול תעשייתי שמטרתן להצליח לראות תהליכי מאקרו ולנהל בתוכם פרויקטים ברמת המיקרו.

  קורס דבאופס במכללת ריל טיים

  קורס DevOps engineer במכללת ריל טיים הוא קורס בן 510 שעות אקדמיות ונחשב לאחד מן הקורסים המובילים ביותר בתחום. קורס devops למתחילים מתרכז בתרגול מעשי רב ובבניית תיק עבודות איכותי ורלוונטי ומועבר על ידי מתכנתים ואנשי דבאופס בכירים מעולם ההייטק.