מלאו פרטים לקבלת יעוץ

פיתוח קריירה בבינה מלאכותית Machine Learning

בינה מלאכותית זה מונח יחסית כללי למדי אשר כולל בתוכו מגוון רחב של שיטות וגישות שמטרתן להשתמש במכונות אינטליגנטיות שבנויות להגיב כמו בני אדם. התהליך העיקרי כרוך בייצור מכונות חכמות אשר מסוגלות לבצע החלטות וכן ניתוח ושימוש בנתונים שזמינים בארגון. זה דומה למוח האנושי שקולט אינפורמציה מסוימת ובהתאם לכך מקבל את ההחלטה הנדרשת.

לימודי בינה מלאכותית - Machine Learning

מיומנות המאה

לא שנה או עשור, מאה! לעיתים קרובות נשמע כי בינה מלאכותית אמורה להחליף עבודות רבות שבני אדם מבצעים. זה מצד אחד נכון, אבל מצד שני – מדובר בתחום שהולך לייצר יותר מ-130 מיליון תפקידים במגוון רחב של תחומים. אז כדי להיות חלק מהקבוצה, רצוי שתיקחו חלק מהטרנספורמציה הזו. בינה מלאכותית היא אחת מהטכנולוגית המתהוות שמטביעה את חותמה בכל ענף, החל מאופנה ועד לתחום הפיננסי.
קורס Data Science | Machine Learning יכול להעניק לכם ע"י תכנית הכשרה מעשית ומקיפה מגוון רחב של אפשרויות לפיתוח קריירה בתחום מבוקש ביותר ע"י חברות ההייטק.

בינה מלאכותית ו data science נמצאים כבר בכל מקום

– אפילו לעסקים קטנים כבר יש אתרים שמותאמים אישית עם חווית משתמש יוצאת דופן – מכיוון שגם הם הבינו שזה הפך להיות צורך של הלקוחות שלהם. לדוגמה: צ'אט בוטים שמספקים תמיכת לקוחות דרך האתר 24/7 שעות ביממה, כך למעשה "רובוטים", מדברים עם מבקרי האתר ומספקים להם פתרון בעיות מהיר. כל תגובה בצ'אט בוקס היא למעשה מבוססת בינה מלאכותית.

קריירה מרתקת עם המון אפשרויות

מלבד משכורת נאה, קריירה בתחום הבינה המלאכותית תפתח בפניכם מאגר ענק של הזדמנויות – אתם יכולים להיות מהנדסי תוכנה, מהנדסי חומרה, מהנדס מחקר, מפתח מודיעין עסקי ועוד, כל זה במגוון רחב של ענפים – כמו לדוגמה: רפואה, תעשייה ביטחונית, אופנה, פיתוח רכבים, חברות פיננסיות, דיגיטל וכו'. בנוסף, חברות ענק כמו גוגל, אמזון, נוקיה ומיקרוסופט תמיד מחפשות מפתחי בינה מלאכותית – גם ללא ניסיון. כאמור תחום הבינה המלאכותית ומדע הנתונים תופס חלק יותר משמעותי במגוון רחב של תחומים בחיים, מטבע הדברים עולה הביקוש מצד חברות ההייטק לעובדים טובן בתחום.

קריירה בבינה מלאכותית

מה השכר בתחום בינה מלאכותית?

כאמור, תחום הבינה המלאכותית מבוקש מאוד בארץ ובכל רחבי העולם, והדרישה לעובדים מקצועיים בתחום הביאה באופן טבעי גם לעלייה בשכר ונראה שמגמה זו עתידה להימשך (כל עוד הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח – גם כך האפשרויות עבור מפתחי בינה).
ממוצע שכר בתחום בינה מלאכותית היום עומד על כ- 25,000 ₪ לעובדים ללא ניסיון ו-28,000 ₪ עבור עובדים עם ניסיון של שנתיים בתחום. המשכורת ממשיכה לטפס ויכולה להגיע עד 50,000 ₪ בתחום הפיתוח.
data science קורס
המשולב עם לימוד בינה מלאכותית יכול להציב את בוגר הקורס בעמדה מעולה לפיתוח קריירה מתגמלת עם התפתחות מקצועית שנים קדימה.

האם אני צריך תואר או קורס בשביל לעסוק בבינה מלאכותית מדע הנתונים?

אתם לא צריכים תואר כדי ללמוד בינה מלאכותית. למעשה, מדובר בקורס שיכול להגיע בכמה מתכונות – אחד כחלק מתואר (במדעי המחשב לדוגמה) אורך כסמסטר, או לחילופין במסגרת קורס תעודה של בינה מלאכותית שנמשך בין חודשיים לחצי שנה. מדובר באפשרות נוחה במיוחד עבור אנשים שמחפשים מסגרת לימודים נוחה שמאפשרת להם ללמוד גם בשעות הערב.

מהם הדרישות ללימודי Data Science | Machine Learning ?

לרוב תנאי הקבלה כוללים ראיון אישי, רקע או ניסיון בפיתוח ואנגלית ברמה גבוהה.

איך נראה יום טיפוסי של מפתח אלגוריתמים בבינה מלאכותית?

מהנדס בינה מלאכותית מתחיל את יום העבודה שלו לרוב בשעה 9 בבוקר – ובהתאם לניסיון, דרג ותחום ההתמחות, הוא יכול לסיים את היום שלו בערב ואפילו למשוך אותו עם עבודה על פרויקטים עם שעות הלילה הקטנות. במהלך היום מהנדס AL בונה מודלים אנליטיים אשר מסייעים למחשב ללמוד מהמידע אשר נגיש אליו, כך למעשה הם מייעלים תהליכים ומצליחים לגרום למכונות לפתור בעיות מורכבות, להסיק מסקנות עסקיות, לנתח מידע רפואי, לזהות קול ועוד. המקצוע של בינה מלאכותית משלב בתוכו המון ידע מקצועי, חשיבה אנליטית ולוגית, תקשורת עם לקוחות, אינטואיציה עסקית וכמובן המון יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

מה אתם הולכים ללמוד בקורס ML?

לימודי בינה מלאכותית נחשבים ליחסית אינטנסיביים והם דורשים הרבה מאמץ והשקעה מצדכם. במהלך הלימודים אתם תרכשו תשתית מעשית ותיאורטית חזקה שתאפשר לכם בסיום קורס Machine Learning | Data Science להשתלב בשוק העבודה במהירות. בין נושאי הלימוד בקורס אתם תצללו אל מבוא לבינה מלאכותית, הסקת מסקנות, שפות תכנות שונות כמו:
1. פייתון
2. SQL
3. AWS
4. Machine Learning Fundamentals
5. Machine Learning With Python
6. Big Data And Cloud
7. Deep Learning with Tensorflow
8. Version Control
קורס בינה מלאכותית מועבר על ידי צוות מרצים בעל ניסיון עשיר במקצוע עם המון טכניקות חדשניות שמותאמות לדרישות השוק, עבודה פרקטית עם לימוד יכולות תכנות מתקדמות והדגמת מקרים אמיתיים כך שבסיום כל סטודנט יוכל להציג תיק עבודות עשיר עם ידע רלוונטי כדי לצאת מוכנים לקריירה מבטיחה.

קריירה בבינה מלאכותית

מדוע כדאי לכם ללמוד בינה מלאכותית דרך Real Time College

Real Time College הינה חטיבת ההדרכה של Real Time Group, אשר מאגדת בתוכה את הניסיון העשיר שצברנו לאורך השנים ומספקת את כל הכלים והידע לסטודנטים שלומדים במרכז להכשרה והשמה לתחומי ההייטק שלה.

קורס בינה מלאכותית במכללת ריל טיים זה ללא ספק אחד הקורסים המעמיקים והיסודיים שכוללים בתוכו ידע פרקטי רב. מעבר לתיאוריה, הסטודנטים שלנו נדרשים לבצע תרגילים רבים, ללמוד מתוך מקריים אמיתיים וליישם את הידע שלמדו בקורסים בפרויקטים עליהם ייבחנו במהלך הלימודים. אז למה ללמוד דווקא איתנו?
1. השמה בסיום הקורס – במסגרת הקורסים שלנו, אנו נותנים שירותי השמה לבוגרים שלנו. המטרה שלנו היא ליישם את הבוגרים שלנו באחת מהשותפות העסקיות שלנו בועלם ההייטק, התהליך שלנו כולל בניית קורות חיים וליווי והכנה לראיון עבודה במטרה להכניס אתכם בקלות אל עולם ההייטק ישר עם סיום הלימודים.
2. מרצים בעלי ניסיון – אנו מעמידים לרשותכם צוות מרצים מקצועי שמגיע מעולם ההייטק והבינה המלאכותית ויעניקו לכם את כל הכלים, המתודולוגיות והטכניקות הנדרשות כדי להצליח בתחום.
3. פרויקט גמר שמקנה ניסיון – במסגרת הקורס שלנו, הסטודנטים מבצעים פרויקט גמר עם צוות מהנדסים של RT GROUP שכולל 120 שעות אקדמאיות, הפרויקט יוכל לשמש אתכם כניסיון תעסוקתי.

יש לכם עוד שאלות על קורס בינה מלאכותית? מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונציגנו ידאגו לחזור אליכם בהקדם.

לייעוץ אודות לימודי תעודה ופיתוח בבינה מלאכותית ומדע הנתונים צרו איתנו קשר בטופס המצורף ↓